PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Celotvárová maska Ocean Reef Aria Classic

 
SUPER ZĽAVA
 • 1 z 11
 

Najobľúbenejší model celotvárovej šnorchlovacej masky od lídra na trhu. 

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (2 ks) Skladom (3 ks) Skladom (2 ks) Skladom (2 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
24.7.24 24.7.24 24.7.24 24.7.24
Ušetríte 4,95 € (–6 %)
Cena 62,50 € bez DPH
75 €    
Značka Ocean Reef
Kategória Celotvárové masky
 

celotvarova-maska-na-snorchlovanie-ocean-reef-aria-plutvy-skCelotvárová šnorchlovacia maska Aria Classic bola vyvinutá lídrom medzi celotvárovými potápačskými maskami, firmou Ocean Reef.

Umožňuje prirodzené dýchanie ústami aj nosom a zároveň, vďaka špeciálne navrhnutej cirkulácii vzduchu, zamedzuje zarosovaniu masky. Vchádzajúci vzduch prúdi popri zorníku a následne je vdýchnutý nosom alebo ústami. Vydýchnutý vzduch je zas odvádzaný rámom masky, do ktorého súčasne vchádza vzduch zvonku. To zabraňuje kondenzácii v mieste stretu vzduchov rôznych teplôt.

Maska Aria poskytuje jedinečný 180° výhľad a dokonalý komfort pri dýchaní a nosení.

Maska je tiež vybavená suchým šnorchlom, ktorý sa po ponorení automaticky uzavrie plavákom a zabráni vniknutiu vody. Plavák sa automaticky uvoľní po vynorení z vody. Šnorchel je tiež zo všetkých strán chránený proti vode z vĺn či špliechania vniknúť do šnorchla. V prípade vniknutia vody cez zle nasadenú masku, jednoducho sa jej zbavíte cez jednosmerným odtokový ventil umiestneným v dolnej časti masky.

Rám a zorník masky sú vyrobené z technopolymérov, odolných a pružných plastov. Lícnica je z vysokokvalitného silikónu a popruhy z príjemnej textilnej gumy, ktorá neťahá vlasy. Popruhy sú elastické, komfortné a ich dĺžka sa dá regulovať.

 Ocean Reef Aria classic v skratke:

 • celotvárová maska na šnorchlovanie od svetového lídra celotvárových potápačských masiek
 • stredný a najobľúbenejší model z rady celotvárových masiek na šnorchlovanie Ocean Reef
 • šnorchlovanie je komfortné, prirodzené a jednoduché
  • je vybavená suchým šnorchlom, ktorý sa pri ponore uzatvorí a do masky sa nedostane žiadna voda
  • vlnolam chráni otvor šnorchla pred vodou z vĺn či špliechaniaň
 • dýchanie v maske je prirodzené - dýchať môžete nosom a/alebo ústami
 • silikónová lícnica príjemne kopíruje tvár, netlačí na lícne kosti a bradu...
 • popruhy sú z textilnej gumy a neťahajú vlasy
 • veľkosť popruhov je nastaviteľná
 • poskytuje možnosť pripevnenia akčnej kamery (napr. GoPro) pomocou doplnkového držiaka
 • k dispozícii je v 2 veľkostiach: S/M, L/XL
 • farebné prevedenie: čierna a modrá
 • k maske je možné dokúpiť dioptrické okuliare Aria Optic
 • vyrobená v Taliansku!

Aké výhody poskytuje oproti klasickej maske a šnorchlu?

 • v celotvárovej maske je možné dýchať nosom i ústami - prirodzene a jednoducho 
 • maska sa vďaka efektívnej cirkulácii vzduchu nezahmlieva
 • šnorchlovanie je komfortnejšie a nespôsobuje žiadnu bolesť zo šnorchla 

ako vybrať veľkosť celotvárovej masky Aria

Ako vybrať správnu veľkosť? Vhodnú veľkosť určíte odmeraním vzdialenosti od koreňa nosa po bradu. Merajte popri nose, nie cez jeho špičku! Ak pri výbere správnej veľkosti nemáte istotu alebo potrebujte poradiť, neváhajte nás kontaktovať.

Hlavné výhody celotvárovej masky OceanReef Aria Classic:

špicková celotvárová maska na šnorchlovanie ocean reef classic v obchode Plutvy.sk

Naše hodnotenie:

Maska Ocean Reef Classic je stredný a najobľúbenejší model z rady celotvárových masiek Ocean Reef Aria. Oproti modelu Aria UNO sa líši komfortnejšími textilnými popruhmi, jemnejším silikónom a v neposlednom rade aj krajším dizajnom. Textilné popruhy majú veľkú výhodu oproti silikónovým, pretože neťahajú vlasy a tak masku počas nosenia ani neucítite. Maska výborne sadne na tvár. Príjemne kopíruje kontúry tváre, pričom nevytvára tlak na lícne kosti a bradu, ako lacné modely.

Celotvárové masky sú vhodná voľba pre ľudí, ktorý majú strach z ponárania sa alebo im vadí šnorchel v útach. V maske môžete dýchať prirodzene nosom aj ústami. Bolesti sánky zo šnorchla sa tak celkom vyhnete. Nezanedbateľnou výhodou je, že sa nezahmlieva!

veľká šnorchlovacia maska Aria OceenReef v obchode Plutvy.sk

Často kladené otázky:

 • Zahmlieva sa celotvárová maska? Celotvárová maska Aria Classic by sa nemala zahmlievať. Preto, nie je potrebné používať žiadnu úpravu či protizahmlievací prípravok.  Vďaka špeciálne navrhnutej cirkulácii vzduchu je zarosovanie masky minulosťou. Vchádzajúci vzduch prúdi popri zorníku a následne je vdýchnutý nosom alebo ústami. Vydýchnutý vzduch je zas odvádzaný rámom masky, do ktorého súčasne vchádza vzduch zvonku. To zabraňuje kondenzácii v mieste stretu vzduchov rôznych teplôt. 
 • Ako sa v maske vyrovnáva tlak? Celotvárová maska Ocean Reef Aria Classic nebola vyrobená pre voľné potápanie. Navrhnutá je na plávanie a šnorchlovanie - splývanie s hladinou. Ponoriť sa s maskou môžete, ale treba byť opatrný, pretože maska Aria Classic nie je vybavená možnosťou na vyrovnávanie tlaku.
 • Dostane sa do masky voda? Maska Aria Classic je dodávaná so špeciálnym suchým šnorchlom. Ten sa pod hladinou automaticky uzatvorí; plavák uzatvorí vstupný otvor pre vzduch, čo zabráni tomu, aby sa voda dostala dovnútra. V prípade zatekania masky okolo tvárového tesnenia (v dôsledku brady, vlasov alebo nesprávneho nasadenia) bude voda odtekať pomocou odtokového ventilu v spodnej časti masky pri vydychovaní.

Doplnková výbava:

K celotvárovej maske Ocean Reef Aria Classic odporúčame tričko s UV ochranou, ktoré vás bude chrániť pred spálením. K dispozícii máme tričko s dlhým alebo krátkym rukávom, Hiko Shade Plush pre pánov i dámy. 

Taktiež nesmú chýbať plutvy! Či už dlhšie alebo kratšie, plutvy poskytujú pohodlný a efektívny spôsob pohybu vo vode. Vynikajúcim cestovateľským spoločníkom sú krátke remienkové plutvy Cressi Palau SAF. Ak preferujete dlhé plutvy, Cressi Pluma určite splnia vaše očakávania. Sú pevné no zároveň príjemné a ľahké. Nosiť ich môžete naboso alebo s tenkou neoprénovou ponožkou.

Pre dovolenkárov, ktorý radi zachytávajú svoje zážitky na kameru je možné pomocou držiaku pripevniť na masku akčnú kameru. Držiak nie je súčasťou balenia masky a je potrebné ho dokúpiť samostatne.

O výrobcovi:

Ocean Reef patrí medzi najstraršie potápačské spoločnosti na svete. Bola založená v roku 1950 rodinou Gamberini v Taliansku.

Ich dlhoročná vášeň a skúsenosti v oblasti chemiského priemyslu ich viedli k experimentovaniu s gumou. S ich podporou a odbornosťou založil Luigi Ferraro svoj Technisub, bratia Egidio a Nanni ich Cressi, a Ludovico Mares značku Mares. Značky, ktoré nielenže tvorili históriu potápania, ale aj celý potápačský priemysel. V roku 1993 kúpil Sergio Gamberini americkú spoločnosť na výrobu lodí so sídlom v San Diegu - Ocean Edge, a spoločne pracovali na vývoji úplne prvej celotvárovej masky na potápanie - inovatívneho produktu, ktorý by zaručil pohodlnejší a bezpečnejší zážitok.

OceanReef dodavatel maska celotvarova dobra cena Plutvy.sk

Nedávnu históriu skupiny vytvorilo ďalšie vynikajúce partnerstvo, so športovým lídrom a distribútorom Decathlon. Tímovou prácou bol uzavretý dlhý a komplexný projekt s narodením prvej celotvárovej masky na šnorchlovanie. Z tejto synergie vznikol slávny a lacný Easybreath. Úspech tohto produktu bol doslova revolúciou na trhu šnorchlovania.

Ocean Reef sa po dlhšej dobe rozhodol navrhnúť a patentovať iný výrobok v rovnakej kategórii celotvárových masiek, nazvaný Aria, ktorý je ich vlastnou celotvárovou maskou s osobitným dôrazom na kvalitu, bezpečnosť a dizajn. Výrobok nie len navrhnutý v Taliansku, ale aj skutočne "Made in Italy". 

OceanReef potápanie, celotvárové masky v Plutvy.sk 

Podobné produkty

Farba (?) Čierna, Modrá, Ružová, Oranžová
Maska (?) Jednozorníková
Typ tváre (?) Úzka, Stredne široká, Široká
Vek, určenie (?) Pre dospelých

Ocean Reef ARIA v praxi


Prezentácia celotvárovej masky Ocean Reef ARIA


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
6x
4
4x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MT Avatar autora | 11.5.18
Vynikajúce,dľa predstáv

Ocean Reef patrí medzi najstraršie potápačské spoločnosti na svete. Firma bola založená už v roku 1950 talianskou rodinou Gamberini. Dlhoročná vášeň k vodným športom a skúsenosti z oblasti chemického priemyslu viedli k výrobe úplne prvej celotvárovej masky na potápanie. V čase vzniku, išlo o inovatívny produkt, ktorý prinášal dovtedy nepoznané pohodlie a bezpečnosť.

Pokračovanie vo vývoji prináša prémiový rad celotvárových masiek na šnorchlovanie pod názvom Aria. Moderné, kvalitné masky kladú osobitý dôraz na kvalitu, bezpečnosť a dizajn. Výrobok nie len navrhnutý v Taliansku, ale aj skutočne "Made in Italy". 

OceanReef potápanie, celotvárové masky v Plutvy.sk