PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Neoprénové ponožky Umberto Pelizzari UP-N1 1.5mm

 
 

Krátke, neoprénové ponožky do plutiev

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (1 ks) 7 dní 7 dní
Variant
Môžeme doručiť do
25.4.24 7.5.24 7.5.24
Cena 19,42 € bez DPH
23,30 €    
Značka Omer
Kategória Rukavice a ponožky
 

Neoprénové ponožky Umberto Pelizzari z 1,5mm materiálu, ideálne obutie do plutiev pre freedivingu a spearfishingu.

velkostna tabuľka freedivingových ponožiek do plutiev Omer UP-N1

O výrobcovi:

Umberto Pelizzari je považovaný za nejlepšieho freedivera všetkých čias. Je aktuálnym, alebo bývalým držiteľom svetových rekordov vo všetkých disciplínach freedivingu. Už ako 5 ročný perfektne plával. V 19. rokoch sa začal venovať freedivingu. O necelé 4 roky prekonal svetový rekord v statickej apnoe ... Dnes je považovaný za žijúcu legendu. Má vlastnú Apnea Academy, prednáša, venuje sa rozvoju svojho milovaného športu. Svoje meno a predovšetkým skúsenosti spojil so značkou Omer a spoločne prinášajú špičkové potreby pre milovníkov hĺbok.

umberto-pelizarri-plutvy-sk

Podobné produkty

Produkt (?) Ponožky
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Z Avatar autora Veľkostná tabuľka 15.4.19 21:32
Nakoľko som na Vašej stránke nenašla tabuľku pre jednotlivé veľkosti, chcem sa opýtať na centimetre pri veľkosti 38/39 a 40/41 k neoprénovým ponožkam Umberto Pellizari UP-N1. Ďakujem.
Odpovedať
D Avatar autora 16.4.19 11:13
Veľkostná tabuľka bola do popisu produktu pridaná. Správnu veľkosť si tak už môžete overiť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Omer, pod značkou Omersub je talianský výrobca harpún a príslušenstva pre začínajúcich i špičkových spearfisherov. Firma bola založená v roku 1970 v severnom Taliansku. Zakladateľ, Valentino Grassi získal počiatočné znalosti i skúsenosti od výrobcu strelných zbraní Beretta, ktorý do firmy vstúpil aj investíciou.

Dnes je značka Omersub synonymom svetovej špičky vo výrobe kvalitných pneumatických i gumových harpún, príslušenstva a výstroja pre spearfisherov a freediverov. Značke Omersub dôverujú milovníci lovu rýb vo viac ako 70 krajinách sveta.