PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Freedivingový šnorchel Omer UP-SN1

 
TOP kvalita
 

Hydrodynamický šnorchel krásneho dizajnu z kolekcie produktov navrhnutých v spolupráci s Umbertom Pelizzari.

Dostupnosť 5 dní
Môžeme doručiť do
30.7.24
Cena 19,08 € bez DPH
22,90 €    
Kód tovaru UPZO01BG
Značka Omer
Kategória Šnorchle
 

Omer UP-SN1 je hydrodynamicky tvarovaný šnorchel vhodný pre freediverov a spearfisherovBol navrhnutý tak, aby poskytoval čo najväčší komfort pri používaní. Je ľahký a pláva na hladine.

Omer UP-SN1 v skratke:

  • hydrodinamický dizajn
  • navrhnutý v spolupráci s freediverskou legendou - Umbertom Pelizzari
  • náustok je vyrobený z mäkkého silikónu
  • telo trubice je tvrdé, pre čo najväčší komfort
  • šnorchel pláva na hladine
  • vyrobený v Taliansku

Umberto Pelizzari, freedivingová maska, špeciálna biela, v obchode Plutvy.sk

Umberto Pelizzari je považovaný za nejlepšieho freedivera všetkých čias. Je aktuálnym, alebo bývalým držiteľom svetových rekordov vo všetkých disciplínach freedivingu. Už ako 5 ročný perfektne plával. V 19. rokoch sa začal venovať freedivingu. O necelé 4 roky prekonal svetový rekord v statickej apnoe ... Dnes je považovaný za žijúcu legendu. Má vlastnú Apnea Academy, prednáša, venuje sa rozvoju svojho milovaného športu. Svoje meno a predovšetkým skúsenosti spojil so značkou Omer a spoločne prinášajú špičkové potreby pre milovníkov hĺbok.

Podobné produkty

Farba (?) Čierna
Produkt (?) Šnorchle

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Omer, pod značkou Omersub je talianský výrobca harpún a príslušenstva pre začínajúcich i špičkových spearfisherov. Firma bola založená v roku 1970 v severnom Taliansku. Zakladateľ, Valentino Grassi získal počiatočné znalosti i skúsenosti od výrobcu strelných zbraní Beretta, ktorý do firmy vstúpil aj investíciou.

Dnes je značka Omersub synonymom svetovej špičky vo výrobe kvalitných pneumatických i gumových harpún, príslušenstva a výstroja pre spearfisherov a freediverov. Značke Omersub dôverujú milovníci lovu rýb vo viac ako 70 krajinách sveta.