PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Freedivingový štipec na nos Omer UP-NC2

 
 

Freedivingový štipec na nos pre jednoduché vyrovnanie tlaku.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do
28.5.24
Cena 14,25 € bez DPH
17,10 €    
Kód tovaru 2100
Značka Omer
Kategória Doplnky
 

Freedivingový štipec Omer UP-NC2, sa nasádza na masku, aby vám zjednodušil vyrovnanie tlaku, bez použitia rúk. Klip má 4ks výmenných vložiek, ktoré sa prispôsobia každému freediverovi alebo sperfisherovi. Vhodný pre všetky masky.

  • patentovaný, nastaviteľný klip na nos
  • vhodný pre freediverov a plavcov
  • nasádza sa na masku
  • 4 vymeniteľné podušky
  • vhodný pre každú masku
  • v balení so šnúrkou na krk
  • materiál: plast, guma
  • dostupný aj vo verzii UP-NC1

Umberto Pelizzari, freedivingový štipec, v obchode Plutvy.sk

Umberto Pelizzari je považovaný za nejlepšieho freedivera všetkých čias. Je aktuálnym, alebo bývalým držiteľom svetových rekordov vo všetkých disciplínach freedivingu. Už ako 5 ročný perfektne plával. V 19. rokoch sa začal venovať freedivingu. O necelé 4 roky prekonal svetový rekord v statickej apnoe ... Dnes je považovaný za žijúcu legendu. Má vlastnú Apnea Academy, prednáša, venuje sa rozvoju svojho milovaného športu. Svoje meno a predovšetkým skúsenosti spojil so značkou Omer a spoločne prinášajú špičkové potreby pre milovníkov hĺbok.

Podobné produkty

Produkt (?) Štipce na nos

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Omer, pod značkou Omersub je talianský výrobca harpún a príslušenstva pre začínajúcich i špičkových spearfisherov. Firma bola založená v roku 1970 v severnom Taliansku. Zakladateľ, Valentino Grassi získal počiatočné znalosti i skúsenosti od výrobcu strelných zbraní Beretta, ktorý do firmy vstúpil aj investíciou.

Dnes je značka Omersub synonymom svetovej špičky vo výrobe kvalitných pneumatických i gumových harpún, príslušenstva a výstroja pre spearfisherov a freediverov. Značke Omersub dôverujú milovníci lovu rýb vo viac ako 70 krajinách sveta.