PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Freedivingový štipec na nos Omer UP-NC1

 
TOP kvalita
  • 1 z 2
 

Revolučný freedivingový štipec na nos pre jednoduché vyrovnanie tlaku v maske i ušiach.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Cena 31,25 € bez DPH
37,50 €    
Kód tovaru 6595
Značka Omer
Kategória Doplnky
 

Freedivingový štipec Omer UP-NC1 je revolučný štipec, navrhnutý v spolupráci s freedivingovou legendou Umbertom Pelizzari. Štipec sa nasádza na masku a vďaka svojmu premyslenému dizajnu umožňuje vyrovnanie tlaku v ušiach i maske. Pri vyššom potlačení sa štipec mierne uvolní a umožní prúdenie vzduchu do masky, potrebného na vyrovnanie tlaku v maske.

Klip má 2 pári výmeniteľných podušiek, ktoré sa prispôsobia každému freediverovi alebo sperfisherovi. Štipec môžete používať na akejkoľvek maske. 

Štrukturovaný silikón v oblasti nosa na maske UP-M1 a UP-M1C, používanie tohto štipca význačne uľahčuje. Pri kúpe masky UP-M1C je štipec súčasťou balenia.

Omer UP-NC1 v skratke:

  • patentovaný dizajn
  • navrhnutý v spolupráci s Umbertom Pelizzari
  • nastaviteľná veľkosť
  • vhodný pre freediverov, spearfisherov, plavcov
  • nasádza sa na masku
  • 2 páry vymeniteľných podušiek
  • vhodný pre každú masku
  • v balení so šnúrkou na krk

Revolučný štipec na freediving od firmy Omer, Umberto Pelizzari, v plutvy.sk internetový obchod


Umberto Pelizzari, freedivingový štipec, v obchode Plutvy.sk

Umberto Pelizzari je považovaný za nejlepšieho freedivera všetkých čias. Je aktuálnym, alebo bývalým držiteľom svetových rekordov vo všetkých disciplínach freedivingu. Už ako 5 ročný perfektne plával. V 19. rokoch sa začal venovať freedivingu. O necelé 4 roky prekonal svetový rekord v statickej apnoe ... Dnes je považovaný za žijúcu legendu. Má vlastnú Apnea Academy, prednáša, venuje sa rozvoju svojho milovaného športu. Svoje meno a predovšetkým skúsenosti spojil so značkou Omer a spoločne prinášajú špičkové potreby pre milovníkov hĺbok.

Podobné produkty

Produkt (?) Štipce na nos

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Omer, pod značkou Omersub je talianský výrobca harpún a príslušenstva pre začínajúcich i špičkových spearfisherov. Firma bola založená v roku 1970 v severnom Taliansku. Zakladateľ, Valentino Grassi získal počiatočné znalosti i skúsenosti od výrobcu strelných zbraní Beretta, ktorý do firmy vstúpil aj investíciou.

Dnes je značka Omersub synonymom svetovej špičky vo výrobe kvalitných pneumatických i gumových harpún, príslušenstva a výstroja pre spearfisherov a freediverov. Značke Omersub dôverujú milovníci lovu rýb vo viac ako 70 krajinách sveta.