Freedivingový štipec na nos Omer UP-NC1

Neohodnotené
 
Novinka TOP kvalita
  • 1 z 2
 

Revolučný freedivingový štipec na nos pre jednoduché vyrovnanie tlaku v maske i ušiach.

Dostupnosť 10 dní
Môžeme doručiť do
9.11.18
Cena €25,42 bez DPH
€30,50    
Kód tovaru 6595
Značka Omer
Kategória Doplnky
Záruka 2 roky
 

Freedivingový štipec Omer UP-NC1 je revolučný štipec, navrhnutý v spolupráci s freedivingovou legendou Umbertom Pelizzari. Štipec sa nasádza na masku a vďaka svojmu premyslenému dizajnu umožňuje vyrovnanie tlaku v ušiach i maske. Pri vyššom potlačení sa štipec mierne uvolní a umožní prúdenie vzduchu do masky, potrebného na vyrovnanie tlaku v maske.

Klip má 2 pári výmeniteľných podušiek, ktoré sa prispôsobia každému freediverovi alebo sperfisherovi. Štipec môžete používať na akejkoľvek maske. 

Štrukturovaný silikón v oblasti nosa na maske UP-M1 a UP-M1C, používanie tohto štipca význačne uľahčuje. Maska UP-M1C je dodávaná spolu s týmto štipcom.

Omer UP-NC1 v skratke:

  • patentovaný dizajn
  • navrhnutý v spolupráci s Umbertom Pelizzari
  • nastaviteľná veľkosť
  • vhodný pre freediverov, spearfisherov, plavcov
  • nasádza sa na masku
  • 2 páry vymeniteľných podušiek
  • vhodný pre každú masku
  • v balení so šnúrkou na krk

Revolučný štipec na freediving od firmy Omer, Umberto Pelizzari, v plutvy.sk internetový obchod


Umberto Pelizzari, freedivingový štipec, v obchode Plutvy.sk

Umberto Pelizzari je považovaný za nejlepšieho freedivera všetkých čias. Je aktuálnym, alebo bývalým držiteľom svetových rekordov vo všetkých disciplínach freedivingu. Už ako 5 ročný perfektne plával. V 19. rokoch sa začal venovať freedivingu. O necelé 4 roky prekonal svetový rekord v statickej apnoe ... Dnes je považovaný za žijúcu legendu. Má vlastnú Apnea Academy, prednáša, venuje sa rozvoju svojho milovaného športu. Svoje meno a predovšetkým skúsenosti spojil so značkou Omer a spoločne prinášajú špičkové potreby pre milovníkov hĺbok.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Omer, pod značkou Omersub je talianský výrobca harpún a príslušenstva pre začínajúcich i špičkových spearfisherov. Firma bola založená v roku 1970 v severnom Taliansku. Zakladateľ, Valentino Grassi získal počiatočné znalosti i skúsenosti od výrobcu strelných zbraní Beretta, ktorý do firmy vstúpil aj investíciou.

Dnes je značka Omersub synonymom svetovej špičky vo výrobe kvalitných pneumatických i gumových harpún, príslušenstva a výstroja pre spearfisherov a freediverov. Značke Omersub dôverujú milovníci lovu rýb vo viac ako 70 krajinách sveta.

 
Prevádzkovateľ webu 22 s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.