PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Suchý šnorchel Cressi Alpha Ultra Dry

 

Suchý šnorchel Alpha Ultra Dry s vlnolamom, výdychovým ventilom a Aqua Stop klapkou proti zatečeniu trubice.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (3 ks) Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Skladom (3 ks) Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
28.5.24 28.5.24 28.5.24 28.5.24 28.5.24
Cena 30,79 € bez DPH
36,95 €    
Značka Cressi
Kategória Šnorchle
 

Cressi Alpha Ultra Dry je suchý šnorchel, vhodný na šnorchlovanie a potápanie. Moderná dýchacia trubica poskytuje bezpečie, komfort. Vy sa môžete plne sústrediť na krásy podmorského života. 

Šnorchel je vybavený 3 bezpečnostnými prvkami - (1) profilovaným vlnolamom, (2) výdychovým ventilom a (3) klapkou proti zaliatiu šnorchla. Profilovaný vlnolam výrazne znižuje vniknutie vody do šnorchla na hladine. Výdychový ventil zabraňuje akémukoľvek zadržaniu vody v šnorchli. Najdôležitejšou súčasťou suchého šnorchla je vrchná klapka, tzv. Aqua Stop ventil, ktorý sa pri úplnom ponorení uzatvorí a tým zabráni vniknutiu vody.

Telo šnorchla je ergonomicky zakryvené a kopíruje hlavu. Pri šnorchlovaní tak nezavadzia a zbytočne nespomaľuje. Na telo šnorchla bol použitý polymér, vďaka čomu je šnorchel mäkký a aj pri dlhšom šnorchlovaní netlačí na hlavu. Šnorchlovanie aj niekoľko hodín tak bude komfortné a používanie šnorchla príjemné.

Šnorchel Cressi Alpha Ultra Dry v skratke:ako-funguje-suchy-snorchel-cressi-alpha-ultra

 • moderný šnorchel pre dospelých
 • typ: suchý (pri ponorení sa uzavrie)
  • profilovaný vlnolam znižuje vniknutie vody do šnorchla
  • klapka (Aqua Stop ventil) zabraňuje zatečeniu vody do šnorchla
  • jednocestný výdýchový ventil zabraňuje zadržaniu vody
 • náustok je vyrobený z kvalitného, trvácneho 100 % silikónu
 • rýchlo upínacia spona umožňuje uchytiť šnorchel na akúkoľvek masku
 • ergonomicky zakryvený, pre čo najvyšší komfort
 • spodná časť šnorchla je flexibilná a príjemne sa prispôsobuje polohe úst
 • vyrobené v Taliansku

Hlavné výhody šnorchla Cressi Alpha Ultra Dry: 

výhody suchého šnorchla, dýchacia trubica Cressi Alpha Dry v obhcode Plutvy.sk

Náš tip:

Šnorchel Aplha Ultra Dry je súčasťou nášho najobľúbenejšieho setu Marea Dry.

Naše hodnotenie:

Kvalitný, moderný šnorchel so špeciálnym Aquastop ventilom, ktorý začiatočníkom i mierne pokročilým šnorchlistov zabezpečí jednoduché a prirodzené dýchanie. Nemusíte sa starať kedy sa nadýchnuť, spoľahnite sa na suchý šnorchel a užívajte si šnorchlovanie.

O VÝROBCOVI:

Cressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.

Cressi potápačské potreby Plutvy.sk, Bratislava

Podobné produkty

Farba (?) Čierna, Modrá, Ružová, Žltá, Fialová, Strieborná
Produkt (?) Šnorchle
Šnorchel (?) Suchý

Videorecenzia


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.