PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecká doska Zone3 Multicolour

 
  • 1 z 3
 

Farebná plavecká doska umožňuje 4 rôzne spôsoby uchytenia.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Cena 14,75 € bez DPH
17,70 €    
Kód tovaru 3165
Značka Zone3
Kategória Plavecké dosky a piškóty
 

Plavecka doska Zone 3 v unikátnom farebnom prevedení pomáha s tréningom nôh a udržiavaním správnej plaveckej polohy. Uchopením v rôznych polohách zaťažujete a precvičujete ďalšie svaly. Napríklad ak držíte dosku v strede a nie zhora, kladiete väčší dôraz na držanie bokov a precvičenie vnútorných svalov. Pri uchopení dosky na jej konci ľahšie splyniete na hladine, čo vám umožní trénovať dýchanie. Pre zvýraznenie tohoto cviku, môžete pridať plutvy.

Doska je vyrobená z mäkkej EVA peny, ktorá je príjemná na dotyk aj pri dlhšom plávaní. Uchopíte ju kdekoľvek podľa potreby. Ergonomický dizajn jej pomáha hladko kĺzať vodou. Krásne farebné prevedenie vás odlíši v každom bazéne.

 

Zone3 plavecká tréningová doska, v obchode Plutvy.sk

 

Zone3 plavecká doska v skratke:

  • žiari farbami, krásny dizajn
  • ergonomicky tvarovaná
  • skvele padne do ruky
  • vyrobená z EVA peny
  • mäkký, príjemný materiál
  • rozmery 41 x 29cm

UPOZORNENIE:

Plavecká doska Zone3 Multicolour nie je záchranná plavecká pomôcka. Slúži ako nadnášacia pomôcka pri výučbe plávania a pravidelnom tréningu vo vode. Preto ju používajte výhradne pod dozorom dospelého plavca.

O výrobcovi:

Zone3 je známa britská spoločnosť, ktorá vyrába neoprénové obleky a doplnky na triatlon od roku 2007. Ich produkty sú navrhnuté v spolupráci so športovcami. Jedná sa o jednu z najdôveryhodnejších značiek triatlonu a výrobcu najpredávanejších oblekov. Zone3 vytvára neoprénové obleky, ktorých cieľom je maximalizovať zážitok z plávania, zvýšiť plavecký výkon a v neposlednom rade poskytovať potrebnú ochranu pred chladom. Ich ponuka je tiež bohatá na veľké množstvo plaveckých a triatlonových doplnkov. 

triatlonove-vybavenie-pre-plavcov-zone3-plutvy-sk

Podobné produkty

Farba (?) Červená
Produkt (?) Dosky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Zone3 je známa britská spoločnosť, ktorá vyrába neoprénové obleky a doplnky na triatlon od roku 2007. Ich produkty sú navrhnuté v spolupráci so športovcami. Jedná sa o jednu z najdôveryhodnejších značiek triatlonu a výrobcu najpredávanejších oblekov.

Zone3 vytvára neoprénové obleky, ktorých cieľom je maximalizovať zážitok z plávania, zvýšiť plavecký výkon a v neposlednom rade poskytovať potrebnú ochranu pred chladom. Ich ponuka je tiež bohatá na veľké množstvo plaveckých a triatlonových doplnkov.