PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecká doska Speedo Fastskin

 
  • 1 z 2
 

Plavecká doska Speedo Fastskin navrhnutá vedcami, vyrobená zo špičkových materiálov. 

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Cena 30,25 € bez DPH
36,30 €    
Kód tovaru 68-10869B441
Značka Speedo
Kategória Plavecké dosky a piškóty
 

Speedo Fastskin je špičková plavecká doska ktorá zlepší váš tréning. Plavecká doska fixuje ruky a prenáša celú záťaž na noh a spodnú časť tela, ktoré sa musia postarať o pohyb vpred. Preto je skvelou pomôckou ak sa sústredíte na tréning techniky kopu, spevnenie nôh alebo zlepšenie vytrvalosti

Speedo Fastskin má hydrodynmický tvar a "plutvu" na spodnej strane, ktorá skvele držia smer. Ergonomický dizajn zaisťuje vašu optimálnu polohu vo vode. Preto s doskou Fastskin trénujete chytrejšie a plávete rýchlejšie. 

Plavecká doska Speedo Fastskin v skratke:Speedo Fastskin najlepšia plavecká doska | v obchode Plutvy.sk

  • špičková plavecká doska
  • hydrodynamický tvar
  • "plutva" pre jednoduchšie udržanie priameho smeru
  • navrhnutá vedcami
  • vyrobená z modernýh materiálov
  • lesklá, odolná povrchová úprava
  • elegantné prevedenie

Speedo prináša celú radu plaveckých pomôcok Fastskin. Všetky sú navrhnuté vedcami zo Speedo AquaLab a testované najlepšími plavcami. 

ROZMERY:
Tabuľka veľkosti dosky na plávanie Speedo Fastskin od PLUTVY.sk

UPOZORNENIE:

Plavecká doska Speedo Fastskin nie je záchranná plavecká pomôcka. Slúži ako nadnášacia pomôcka pri výučbe plávania a pravidelnom tréningu vo vode. Preto ju používajte výhradne pod dozorom dospelého plavca.

Podobné produkty

Farba (?) Čierna
Produkt (?) Dosky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.