PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecká piškóta Speedo Fastskin Pullbuoy

 
  • 1 z 2
 

Špičková plavecká piškóta pre tréning rúk a vrchnej časti tela.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Cena 22,92 € bez DPH
27,50 €
Kód tovaru 68-10870B441
Značka Speedo
Kategória Plavecké dosky a piškóty
 

Speedo Fastskin Pullbuoy je špičková, tréningová piškóta pre plavcov. Pullbuoy fixuje nohy a prenáša celú aktivitu na ruky a vrchnú časť tela. Je skvelou pomôckou ak svoj tréning sústredíte na rozvoj techniky alebo sily hornej časti tela. Použiť ho môžete aj ako malú plaveckú dosku, pri tréningu nôh.

Fastskin Pullbuoy je tvarovaný tak, aby udržiaval optimálnu polohu plavca vo vode. Malý objem a hydrodynamický tvar zaisťuje ľahký prienik vodou a rýchly záber rúk.

Speedo Fastskin Pullbuoy v skratke:Speedo Fastskin Pullbuoy univerzálna plavecká doska pre tréning rúk a nôh | v e-shope Plutvy.sk

  • špičková piškóta pre plavcov
  • hydrodynamický tvar kvapky
  • malé rozmery
  • lesklá povrchová úprava
  • odolné vyhotovenie, dlhá životnosť
  • elegantný vzhľad

Speedo prichádza s celou radou špičkových tréningových produktov s označením Fastskin

Rozmery:
Tabuľka rozmerov dosky Speedo Pullbuoy od PLUTVY.sk


UPOZORNENIE:

Plavecká doska Speedo Fastskin Pullbuoy nie je záchranná plavecká pomôcka. Slúži ako nadnášacia pomôcka pri výučbe plávania a pravidelnom tréningu vo vode. Preto ju používajte výhradne pod dozorom dospelého plavca.

obchod-speedo-plutvy-sk

Podobné produkty

Farba (?) Čierna
Produkt (?) Piškóty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.