PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Neoprén Omer Blackmoon

 
  • 1 z 5
 

Dvojdielny neoprén určený pre spearfisherov i freediverov v prevedení Black Camouflage.

Dostupnosť Zvoľte variant 10 dní 10 dní Vypredané 10 dní 10 dní 10 dní
Variant
Cena 325 € 325 € 225 € 325 € 325 € 325 € od 225 € bez DPH
390 € 390 € 270 € 390 € 390 € 390 € od 270 €    
Značka Omer
Kategória Neoprény
 

Omer Blackmoon je neoprén určený hlavne pre spearfisherov a freediverov. Skladá sa z dvoch dielov v hrúbke 5 alebo 7mm. Neoprén je komfortný, vyhotovený v čiernych “camo” odtieňoch vďaka čomu Vás nenechá byť videným, maskuje a tak napomáha lepšiemu lovu.

Kvalitu prevedenia tohto neoprénu zvýrazňujú jeho spevnené časti v oblasti kolien a lakťov. To napomáha väčšej odolnosti a ochrane proti oderu. Hrudník je taktiež vystužený a spevnený pre pohodlnejšie a ľahšie nabíjanie harpúny.

OMER BLACKMOON

  • dvojdielny neoprén pre freediverov a spearfisherov
  • k dispozícii v hrúbke 5mm
  • farebné prevedenie v čiernych “camo” odtieňoch pre maskovanie a lepší lov
  • oblasť kolien je pogumovaná pre väčšiu odolnosť a ochranu proti oderu
  • spevnená oblasť hrudníka pre komfortné nabíjanie harpúny

TABUĽKA VEĽKOSTÍ:

 Omer Blackmoon tabuľka veľkosti neoprén freediving

Upozornenie: Neoprény musia sedieť presne, aby si skutočne plnili svoju funkciu. Uvedená tabuľka je len orientačná. Odporúčame si pred zakúpením neoprén vyskúšať.

Upozorňujeme zákazníkov, že všetky obleky OMER sú vyrábané najnovšou technológiou spracovania a sú určené iba pre Freediving a Spearfishing. Švy oblekov OMER majú inú technológiu výroby a z tohto dôvodu nie určené na potápanie s prístrojom. Pri potápaní s prístrojom sa môžu poškodiť a nevzťahuje sa na ne prípadná reklamácia! 

Podobné produkty

Kritérium (?) Dvojdielny
Aplikácie (?) S kuklou
Farba (?) Čierna
Produkt (?) Neoprény

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Omer, pod značkou Omersub je talianský výrobca harpún a príslušenstva pre začínajúcich i špičkových spearfisherov. Firma bola založená v roku 1970 v severnom Taliansku. Zakladateľ, Valentino Grassi získal počiatočné znalosti i skúsenosti od výrobcu strelných zbraní Beretta, ktorý do firmy vstúpil aj investíciou.

Dnes je značka Omersub synonymom svetovej špičky vo výrobe kvalitných pneumatických i gumových harpún, príslušenstva a výstroja pre spearfisherov a freediverov. Značke Omersub dôverujú milovníci lovu rýb vo viac ako 70 krajinách sveta.