PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Navijak Omer Match Alluminium 30

 
  • 1 z 2
 

Hliníkový horizontálny navijak na gumové harpúny Omer s hliníkovou konštrukciou, na 30 lanka. 

Dostupnosť 10 dní
Môžeme doručiť do
9.7.24
Cena 64,17 € bez DPH
77 €    
Kód tovaru 6591
Značka Omer
Kategória Lanká a navijaky
 

Omer Match Alluminium 30 je hliníkový naviják a pevnými prvkami z hliníka pre vyššiu odolnosť a pevnosť. Vďaka jeho nízkemu profilu a horizontálnej polohe na harpúne nezavadzia, ľahko sa ovláda a pomáha pri love veľkých rýb. Je ľahký a namontovať ho môžete na všetky gumové harpúny Omer, ako napríklad Cayman G.I., Cayman Cave, Cayman 2000 a ďalšie. 

Naviják sa predáva bez lanka


omer-potreby-na-freediving-spearfishing-plutvy_sk

Podobné produkty

Produkt (?) Navijaky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Omer, pod značkou Omersub je talianský výrobca harpún a príslušenstva pre začínajúcich i špičkových spearfisherov. Firma bola založená v roku 1970 v severnom Taliansku. Zakladateľ, Valentino Grassi získal počiatočné znalosti i skúsenosti od výrobcu strelných zbraní Beretta, ktorý do firmy vstúpil aj investíciou.

Dnes je značka Omersub synonymom svetovej špičky vo výrobe kvalitných pneumatických i gumových harpún, príslušenstva a výstroja pre spearfisherov a freediverov. Značke Omersub dôverujú milovníci lovu rýb vo viac ako 70 krajinách sveta.