PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Gumová harpúna Omer Cayman G.I.

 
 

Gumová harpúna Omer Cayman G. I. s integrovanou koľajnicou, ktorá zabezpečí väčšiu presnosť. 

Dostupnosť Zvoľte variant 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní
Variant
Môžeme doručiť do
7.5.24 7.5.24 7.5.24 7.5.24 7.5.24 7.5.24 7.5.24
Cena 129,17 € 133,33 € 137,50 € 141,67 € 145,83 € 150 € 154,17 € od 129,17 € bez DPH
155 € 160 € 165 € 170 € 175 € 180 € 185 € od 155 €    
Značka Omer
Kategória Harpúny
 

Omer Cayman G.I. je kvalitná gumová harpúna skvelá pre rekreačných aj skúsenejších spearfisherov. Je vhodná na lov stredne veľkých aj väčších živočích v zátokách aj hĺbkach. Výhodou harpúny Cayman G.I. je vodiaca lišta šípu, čím pomáha zlepšiť presnosť výstrelu. 

Omer Cayman G.I. má telo vyrobené z hliníku, vďaka čomu je v pomere k dĺžke veľmi ľahká, ale súčasne aj odolná a pevná. Gumy sú dvojité, hrubé 16,5mm spojené francúzskou vidličkou. Šíp z nerezovej ocele je k harpúne pripevnený nylonovým lankom, je ostrý a osadený v koľajnici, ktorá vedie takmer celým telom harpúny. Zlepšuje presnosť výstrelu a stabilitu šípu. Spúšťací mechanizmus harpúny je plynulý a reaguje presne. Štandardnou výbavou je aj poistka a ochrana pre vyvlečením lanka. Rukoväť Cayman je ergonomicky tvarovaná, pokrytá mäkkým kaučukom, aby sa nekĺzala a dobre padla do ruky.

Tip: Do koľajnice je možné osadiť aj šípy s hrúbkou 7mm.

Cayman G.I. má v prednej časti otvor, tzv. ,,oko", do ktorého je možné vložiť prídavnú kruhovú gumu.  Ďalšia guma zvyšuje dostrel harpúny a slúži taktiež ako záložná v prípade poškodenia hlavnej gumy.

  • hliníkové 28mm teloOmer Cayman G.I. harpúna s integrovanou koľajnicou pre väčšiu presnosť
  • integrovaná koľajnica
  • šíp z nerezovej ocele s hrotom
  • francúzska vidlička
  • 16,5mm dvojitá guma

 

Naše hodnotenie: Harpúna Cayman G.I. je takmer totožná s modelom Cayman 2000. Rozdiel je vodiaca koľajnica harpúny G.I., ktorá umožňuje presnejší let vystreleného šípu.

Dobrá rada: Pri nabíjaní skontrolujte, aby ste lanko neumiestnili pod šíp alebo omotali okolo neho. Šíp by nezapadol správne do koľajnice a znížila by sa tým jej funkcia.

ODPORÚČANÉ ZÁKLADNÉ PRÍSLUŠENSTVO:

Šíp: Salvimar Tahitiana I alebo šíp so závitom Tahitiana (Hrot k šípu so závitom: Mini hrot alebo hrot Concord)
Gumy: dvojitá guma S400
Vidlička: Salvimar
Lanko:
nylónové lanko TNylon

STAROSTLIVOSŤ:

Pre čo najdlhšie zachovanie pôvodných vlastností harpúny, odporúčame ju vždy opláchnuť od morskej soli. Mechanické časti premažete olejom Salvimar a gumy ošetríte sprejom Salvimar.

 

Podobné produkty

Typ (?) Gumové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Omer, pod značkou Omersub je talianský výrobca harpún a príslušenstva pre začínajúcich i špičkových spearfisherov. Firma bola založená v roku 1970 v severnom Taliansku. Zakladateľ, Valentino Grassi získal počiatočné znalosti i skúsenosti od výrobcu strelných zbraní Beretta, ktorý do firmy vstúpil aj investíciou.

Dnes je značka Omersub synonymom svetovej špičky vo výrobe kvalitných pneumatických i gumových harpún, príslušenstva a výstroja pre spearfisherov a freediverov. Značke Omersub dôverujú milovníci lovu rýb vo viac ako 70 krajinách sveta.