PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Detská celotvárová maska Ocean Reef Aria Junior

 
SUPER ZĽAVA Najobľúbenejšie
 • 1 z 2
 

Najobľúbenejšia celotvárová maska na šnorchlovanie pre deti, od svetového lídra.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.24
Ušetríte 5,05 € (–9 %)
Cena 41,63 € bez DPH
49,95 €    
Kód tovaru 3593
Značka Ocean Reef
Kategória Celotvárové masky
 

detska-celotvarova-maska-na-snorchlovanie-ocean-reef-aria-xs-plutvy-skOcean Reef Aria Junior je detská celotvárová maska na šnorchlovanie. Poskytuje jedinečný 180° výhľad, umožňuje prirodzené dýchanie ústami aj nosom a vďaka špeciálne navrhnutej cirkulácii vzduchu sa zorník masky nezarosuje.

Pri výrobe masky bol kladený dôraz na bezpečie. Maska je vybavená suchým šnorchlom, ktorý sa pri úplnom ponorení automaticky uzavrie plavákom a zabráni vniknutiu vody. Plavák sa potom automaticky uvoľní po vynorení z vody.

Ďalším bezpečnostným prvkom šnorchla je taktiež zo všetkých strán chránený vlnolamom, ktorý znižuje vniknutie vody do šnorchla z vĺn či špliechania. V prípade, že je maska zle nasadená a dostane sa do nej voda, zbaviť sa jej môžete jednoducho cez jednosmerný odtokový ventil umiestneným v dolnej časti masky.

Rám a zorník masky sú vyrobené z vysoko kvalitných technopolymérov, odolných a pružných plastov. Lícnica je z vysokokvalitného silikónuktorý príjemne kopíruje tvary tváre, neotláča. Popruhy sú z príjemnej textilnej gumy, ktorá vôbec neťahá vlasy. Sú elastické, komfortné a ich dĺžka sa dá regulovať. Vďaka tomu maska poskytuje priam dokonalý komfort.

Celotvárová šnorchlovacia maska Aria Junior bola vyvinutá lídrom medzi celotvárovými potápačskými maskami, firmou Ocean Reef.

 Ocean Reef Aria junior v skratke:

 • detská celotvárová maska na šnorchlovanie od svetového lídra celotvárových potápačských masiek
 • najobľúbenejší model detských celotvárových masiek
 • poskytuje komfort, prirodzené dýchanie a jednoduché používanie
  • je vybavená suchým šnorchlom, ktorý sa pri ponore uzatvorí a do masky sa nedostane žiadna voda
  • vlnolam chráni otvor šnorchla pred vodou z vĺn či špliechania
 • dýchanie je v maske možné nosom a/alebo ústami
 • silikónová lícnica netlačí na lícne kosti a príjemne kopíruje tvár
 • popruhy sú z textilnej gumy a neťahajú vlasy
 • veľkosť popruhov je nastaviteľná
 • na masku je možné pripevneniť akčnú kameru (napr. GoPro) pomocou doplnkového držiaka
 • vyrobená v Taliansku!

Hlavné výhody celotvárovej masky OceanReef Aria Junior:

Najkvalitnejšia celotvárová maska na šnorchlovanie pre deti Ocean Reef Aria Junior za dobrú cenu v Plutvy.sk

Naše hodnotenie:

Maska Ocean Reef Junior je najkvalitnejší a najobľúbenejší model z rady celotvárových masiek pre deti v našej ponuke. Jej používanie je bezpečné a komfortné. Maska výborne sadne na tvár. Príjemne kopíruje kontúry tváre, pričom nevytvára tlak na lícne kosti ako lacné modely. V maske je možné dýchať prirodzene, nosom aj ústami. Nezanedbateľnou výhodou je, že sa nezahmlieva!

Často kladené otázky:

 • Zahmlieva sa celotvárová maska? Celotvárová maska Aria Junior by sa nemala zahmlievať. Preto, nie je potrebné používať žiadnu úpravu či protizahmlievací prípravok.  Vďaka špeciálne navrhnutej cirkulácii vzduchu je zarosovanie masky minulosťou. Vchádzajúci vzduch prúdi popri zorníku a následne je vdýchnutý nosom alebo ústami. Vydýchnutý vzduch je zas odvádzaný rámom masky, do ktorého súčasne vchádza vzduch zvonku. To zabraňuje kondenzácii v mieste stretu vzduchov rôznych teplôt. 
 • Ako sa v maske vyrovnáva tlak? Celotvárová maska Ocean Reef Aria Junior nebola vyrobená pre voľné potápanie. Navrhnutá je na plávanie a šnorchlovanie - splývanie s hladinou. Ponoriť sa s maskou môžete, ale treba byť opatrný, pretože maska Aria Junior nie je vybavená možnosťou na vyrovnávanie tlaku.
 • Dostane sa do masky voda? Maska Aria Junior je dodávaná so špeciálnym suchým šnorchlom. Ten sa pod hladinou automaticky uzatvorí; plavák uzatvorí vstupný otvor pre vzduch, čo zabráni tomu, aby sa voda dostala dovnútra. V prípade zatekania masky okolo tvárového tesnenia (v dôsledku brady, vlasov alebo nesprávneho nasadenia) bude voda odtekať pomocou odtokového ventilu v spodnej časti masky pri vydychovaní.

Doplnková výbava:

Výborným doplnkom, ktorý bude malých šnorchlistov chrániť a spríjemní ich pobyt vo vode je tričko s UV ochranou. Výbornou voľbou je tričko Cressi Rash Guard, vhodné pre chlapcov i dievčatá. 

Na masku je možné upevniť akčnú kameru pomocou držiaku. Držiak nie je súčasťou balenia masky a je potrebné ho dokúpiť samostatne. 

OceanReef dodavateľ celotvárové masky pre deti

 

O výrobcovi:

Ocean Reef patrí medzi najstraršie potápačské spoločnosti na svete. Bola založená v roku 1950 rodinou Gamberini v Taliansku.

Ich dlhoročná vášeň a skúsenosti v oblasti chemiského priemyslu ich viedli k experimentovaniu s gumou. S ich podporou a odbornosťou založil Luigi Ferraro svoj Technisub, bratia Egidio a Nanni ich Cressi, a Ludovico Mares značku Mares. Značky, ktoré nielenže tvorili históriu potápania, ale aj celý potápačský priemysel. V roku 1993 kúpil Sergio Gamberini americkú spoločnosť na výrobu lodí so sídlom v San Diegu - Ocean Edge, a spoločne pracovali na vývoji úplne prvej celotvárovej masky na potápanie - inovatívneho produktu, ktorý by zaručil pohodlnejší a bezpečnejší zážitok.

Nedávnu históriu skupiny vytvorilo ďalšie vynikajúce partnerstvo, so športovým lídrom a distribútorom Decathlon. Tímovou prácou bol uzavretý dlhý a komplexný projekt s narodením prvej celotvárovej masky na šnorchlovanie. Z tejto synergie vznikol slávny a lacný Easybreath. Úspech tohto produktu bol doslova revolúciou na trhu šnorchlovania.

Ocean Reef sa po dlhšej dobe rozhodol navrhnúť a patentovať iný výrobok v rovnakej kategórii celotvárových masiek, nazvaný Aria, ktorý je ich vlastnou celotvárovou maskou s osobitným dôrazom na kvalitu, bezpečnosť a dizajn. Výrobok nie len navrhnutý v Taliansku, ale aj skutočne "Made in Italy".  

Podobné produkty

Farba (?) Biela
Maska (?) Jednozorníková
Typ tváre (?) Úzka
Vek, určenie (?) od 7 rokov

Ocean Reef ARIA v praxi


Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
G Avatar autora Vek 27.4.19 09:36
Dobrý deň. Od akého veku je maska vhodná? Ďakujem
Odpovedať
D Avatar autora 29.4.19 17:23
Príjemný deň, p. Gabriela, výrobca uvádza, že celotvárová maska je vhodná pre deti od 10 rokov. Zo skúseností však odporúčam dieťaťu premerať dĺžku od koreňa nosa po bradu (pozdĺž nosa nie cez nos). Pokiaľ bude dĺžka menej ako 10 cm a viac ako 8.5cm maska mu bude dobrá.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Ocean Reef patrí medzi najstraršie potápačské spoločnosti na svete. Firma bola založená už v roku 1950 talianskou rodinou Gamberini. Dlhoročná vášeň k vodným športom a skúsenosti z oblasti chemického priemyslu viedli k výrobe úplne prvej celotvárovej masky na potápanie. V čase vzniku, išlo o inovatívny produkt, ktorý prinášal dovtedy nepoznané pohodlie a bezpečnosť.

Pokračovanie vo vývoji prináša prémiový rad celotvárových masiek na šnorchlovanie pod názvom Aria. Moderné, kvalitné masky kladú osobitý dôraz na kvalitu, bezpečnosť a dizajn. Výrobok nie len navrhnutý v Taliansku, ale aj skutočne "Made in Italy". 

OceanReef potápanie, celotvárové masky v Plutvy.sk