PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Fotoaparát do vody Fuji Quick Snap Marine

 
Tip
  • 1 z 5
 

Jednorazový fotoaparát do vody, obsahuje 27 snímok, je jednoduchý na ovládanie. Vhodný je do maximálnej hĺbky desiatich metrov.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Cena 15,42 € bez DPH
18,50 €
Kód tovaru 14775917
Značka Fuji
Kategória Vodotesné púzdra
 

Jednorazový fotoaparát do vody Fuji Quick Snap Marine je určený na fotografovanie pod vodou, ale využiť ho môžete aj na suchu.

Vhodný je do maximálnej hĺbky desiatich metrov. Od objektu, ktorý chcete fotiť sa odporúča dodržiavať vzdialenosť od 1 do 3 metrov. Na suchu naopak od 1 do 10 metrov.

Fotoaparát je vodotesný, zostavený tak aby sa s ním dalo ľahko manipulovať. Na zadnej strane sa nachádza jednoduchý návod, ktorý vám v prípade potreby pomôže. Film, ktorý je vo fotoaparáte je Fujifilm Superia X–Tra s citlivosťou ISO800 a môžete ním nafotiť až 27 záberov.

Vodotesný fotoaparát Fuji v skratke:

  • jednorázový vodotesný fotoaparát
  • vhodný na fotografovanie pod vodou i na súši
  • jednoducho sa ovláda
  • vložený film je Fujifilm Superia X-Tra s citlivosťou ISO800
  • fotoaparát umožňuje nafotiť 27 záberov
  • použiteľné do hĺbky 10 metrov
  • vďaka citlivosti filmu ideálny pre dynamické zábery vo vode i pri športe
  • jednoduché vyvolanie vo fotolabe

.

Vlastnosti filmu Superia X-Tra 800:

Superia X-Tra 800 je farebný negatívny film s citlivosťou ISO800. Film poskytuje vysoká kvalita obrazu. Vysoká citlivosť filmu umožňuje vytvárať pekné zábery aj rýchlych pohybov alebo pri nedostatočnom osvetlení. Je to ideálny film pre každého.

Rada odborníka:

Neexponované filmy a jednorázové fotoaparáty sa skladujú v originálnych obaloch v suchom a chladnom prostredí (pri teplote 5-21°C a relatívnej vlhkosti 40-60%), mimo dosah pôsobenia škodlivých výparov, plynov a ionizujúceho žiarenia. Filmy skladované v chladničke je nutné nechať pred použitím temperovať pri izbovej teplote asi 2 hodiny, filmy skladované v mrazničke asi 6 hodín. Exponované filmy je potrebné čo najskôr vyvolať.

fujifilm-plutvy-sk

Podobné produkty

Hĺbka (?) do 5m, do 10m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
10x
4
5x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
UB Avatar autora | 1.10.13
Za tu cenu vyborny. Fotime casto a vela, tak sme investovali do FinePix XP150 a je to poznat :))
5
E Avatar autora | 23.3.13
Skvely fotoaparat na dovolenou pro rodinu s detmi

Výrobca Fujifilm bol založený v roku 1934 pod názvom Fuji Photo Film Co., Ltd., a ich prvotné zameranie bolo na výrobu a distribúciu fotografických filmov. Počas svojej existencie si vybudovali pevnú pozíciu na celom svete.

Väčšina ľudí Fujifilm pozná ako výrobcu zaoberajúci sa fotografickým sortimentom, optickými zariadeniami. No málo kto vie, že, že ich pole pôsobnosti je omnoho širšie. Fujifilm je priekopníkom v medicínskych zdravotníckych systémoch, grafických systémoch. Zaoberá sa záznamovými médiami, vysokofunkčnými materiálmi ako sú panely s displejom z technických krištáľov (LCD), ktoré sú populárne v televízoroch a osobných počítačoch atď.

Dnes je Fujifilm známa a uznávaná spoločnosť zaoberajúca sa výskumom, výrobou, predajom a servisnou podporou.