PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Potápačská maska Cressi Penta

 
Tip TOP kvalita
  • 1 z 7
 
Cressi Penta je jediná potápačská maska s bočnými sklami pre dokonalé periférne videnie. Zamilujete si ju pri potápaní i šnorchlovaní.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
21.5.24
Cena 60,79 € bez DPH
72,95 €    
Značka Cressi
Kategória Potápačské masky
 

Cressi Penta je maska na potápanie so špeciálne sklopenými šošovkami, vďaka ktorým sa otvára potápačovi výhľad nielen dopredu, ale aj široko do strán, pod seba a dokonca z veľkej časti i nad seba respektíve na výstroj. Jediná maska s bočnými sklami pre lepšie periférne videnie. Hypoalergény silikón použitý na lícnice potápačských masiek Cressi zaručuje dokonalú priliehavosť a hygienickosť. Systém úpravy remienka je zakomponovaný do rámu, čo zaručuje ľahkú úpravu dokonca aj v rukaviciach. Tieto potápačské okuliare sú vhodné pre mužov s gulatejším typom tváre, avšak sedia i niektorým ženámCressi Penta jediná potápačská maska s bočným výhľadom

  • maska so štyrmi šošovkami a luxusným výhľadom
  • veľmi nízky vnútorný objem, hmotnosť iba 175 g
  • nová jemná lícnica s výnimočným tesnením
  • spony s okamžitou reakciou, dvojitý remienok
  • materil: tekutý silikón, techno-polyméry a elastoméry

Naše hodnotenie: Cressi Penta je pokračovaním kvalitných masiek Matrix a Lince. Ako jediná potápačská maska má štyri zorníky. Dve klasické dopĺňajú dve bočné, čím ponúkajú neobyčajný bočný výhľad a skvelý celkový prehľad. Veľmi kvalitné použité materiály, výborná voľba na potápanie.

Podobné produkty

Farba (?) Čierna, Modrá, Žltá
Maska (?) Dvojzorníková
Typ tváre (?) Úzka, Stredne široká, Široká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.