PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Univerzálna plavecká doska Speedo Elite Pullkick

 
Akcia
  • 1 z 3
 

Multifunkčná plavecká pomôcka - piškóta a doska v jednom. Pomáha zvýšiť silu a zlepšiť techniku rúk i nôh.

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
25.4.24
Cena 21,63 € bez DPH
25,95 €    
Značka Speedo
Kategória Plavecké dosky a piškóty
 

Speedo Elite Pullkick je multifunkčná plavecká pomôcka. Ide o kombinácu plaveckej dosky a plaveckej piškótyAj napriek tomu, že je menšia než klasická doska, poskytuje efektívny vztlak a pri používaní sa nepotápa.

Doska je tvarovaná pre komfotné uchytenie rúk i nôh. Pri používaní ako piškóta je potrebné Pullkick zovrieť pevnejšie medzi stehnami než u bežnej piškóty, avšak nadnáša dobre a tak udržuje nohy na hladine.

Plavecká doska je vyrobená z EVA materiálu - etylén vinyl acetát. Je to veľmi trvácny penový materiál, ktorý je ohybný, pružný a ľahký. Rýchlo schne a je odolný aj voči UV žiareniu.

Speedo Elite Pullkick v skratke:

  • praktická multifunkčná plavecká doska
  • 2 in 1: plavecká piškóta a plavecká doska v jednom
  • vyrobená z odolného materiálu - EVA
  • praktická a funkčná
  • rýchlo schne a je odolná voči UV žiareniu
  • rozmery: 260 x 220 x 40 mm

UPOZORNENIE:

Univerzálna plavecká doska Speedo Elite Pullkick nie je záchranná plavecká pomôcka. Slúži ako nadnášacia pomôcka pri výučbe plávania a pravidelnom tréningu vo vode. Preto ju používajte výhradne pod dozorom dospelého plavca.

O výrobcovi:

Značka Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo. Vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.

obchod-speedo-plutvy-sk

Podobné produkty

Farba (?) Zelená
Produkt (?) Dosky, Piškóty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.