PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Juniorská plavecká doska TYR

 
  • 1 z 2
 

Plavecká doska prispôsobená potrebám detí a juniorov.

Dostupnosť Vypredané
Cena 14,96 € bez DPH
17,95 €    
Kód tovaru LJKB_420
Značka TYR
Kategória Plavecké dosky a piškóty
 

TYR Junior Kickboard je menšia plavecká doska, určená pre deti, juniorov a menších plavcov.

Plavecká doska je výborná tréningová pomôcka, ktorá fixuje rukya a ramená, a tým prenáša celý pohyb na nohy. Doska TYR Junior Kickboard je dostatočne veľká, aby udržala na hladine malého plavca, pritom však výrazne zmierňuje tlak na remená. Preto je skvelá pre nácvik kopania, budovanie sily v nohách, môžete ju využiť pre tréning rôznych plaveckých polôh aj cvičenie vo vode.

TYR Junior Kickboard je vyrobená z odolnej EVA peny, ktorá je ľahká, príjemná na dotyk a má dlhú životnosť.

  • plavecká doska pre deti a juniorov
  • rozmery 36 x 24cm
  • vyrobená z EVA peny

Upozorňujeme: Plavecká doska nie je záchranná plavecká pomôcka. Slúži ako nadnášacia pomôcka pri adaptácii dieťaťa, alebo dospelého vo vode. Preto ju používajte výhradne pod dozorom dospelého plavca.

Podobné produkty

Farba (?) Modrá
Produkt (?) Dosky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť TYR založili v roku 1985 v Kalifornii americký plavec, olympijský medailista Steve Furniss, a návrhár a výrobca plaviek Joseph DiLorenzo. Spoločnosť pomenovali podľa nórskeho boha odvahy, statočnosti a vojny. Od svojho vzniku sa spoločnosť sústredí na skúsenosti, inováciu a dizajn. Výrobky sú funkčné, pekné a moderné. Za viac ako tri desaťročia sa prepracovala medzi najznámejšie a najrozšírenejšie plavecké značky na svete.

Ak sa dnes povie TYR, väčšina plavcov si predstaví špičkové plavecké pomôcky a plavky. U nás sú veľmi obľúbené aj plavecké okuliare a čiapky.