PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecká čiapka Speedo Multicolour

 
  • 1 z 5
 

Klasická, plavecká silikónová čiapka pohodlného strihu. Vhodná pre juniorov i dospelých.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Variant
Cena 10,42 € bez DPH
12,50 €    
Značka Speedo
Kategória Plavecké čiapky
 

Speedo Multi Colour je klasická plavecká čiapka, vyrobená z kvalitného a pevného silikónu. Je vhodná pre všetky vodné športy, pri ktorých potrebujete udržať vlasy suché. 

Je univerzálnej veľkosti, a tak ju môžu používať juniori a dospelí. 

Speedo Multi colour v skratke:

  • plavecká silikónová čiapka
  • vyrobená z kvalitného a pevného silikónu
  • vhodná pre všetky vodné športy, najmä plávanie
  • priliehavý strih — prekrýva i uši
  • univerzálna veľkosť — vhodná pre juniorov a dospelých
  • chráni vlasy pred chlórom a udrží ich takmer suché

Doplnková výbava:

K plaveckej čiapke Speedo Moulded sú na plávanie vhodným doplnkom plavecké okuliare Speedo Mariner Supreme na plávanie v bazéne, alebo plavecké okuiare Speedo Futura BioFuse FlexiSeal na plávanie na otvorenej vode. Pri plaveckom tréningu oceníte aj plavecké plutvy Aqua Sphere Microfin HP alebo BornToSwim Happy.

O výrobcovi

Značka Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo. Vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.

obchod-speedo-plutvy-sk

Podobné produkty

Farba (?) Modrá, Ružová, Vzor
Materiál (?) Silikón

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.