Milí zákazníci, predajňa je otvorená v pracovné dni od 8.00 do 17.30. Tešíme sa na vašu návštevu.

Pánske plavky Speedo Fit Graphic Jammer

 
Novinka
 • 1 z 6
 

Pánske tréningové plavky, ktoré napomáhajú lepšiemu držaniu tela a kompresiou posilňujú vaše svaly

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
Cena 36,67 € 36,67 € 36,67 € 36,67 € 36,67 € 36,67 € 36,67 € 36,67 € 36,67 € bez DPH
44 € 44 € 44 € 44 € 44 € 44 € 44 € 44 € 44 €
Značka Speedo
Kategória Pánske plavky
 

Držanie tela v správnej polohe pri plávaní je veľmi dôležité. Šetrí energiu a zvyšuje váš výkon. Speedo preto v spolupráci s najlepšími plavcami, trénermi a športovcami vytvorilo plavky, ktoré vám môžu pomôcť zlepšiť držanie tela pri vašom plaveckom tréningu. 

Trénigové plavky Speedo Fit Splice Jammer využívajú technológiu Body Positioning Swimwear a sú navrhnuté tak, aby kompresiou svalov zvyšovali povedomie kľúčových svalov pre zvýšenie správneho držania tela. Minimalizujú tak odpor a trenie vo vode, čo šetrí energiu a zvyšuje váš výkon.

kompresne-plavky-speedo-fit-panel-jammer

Strih plaviek do V navyše zlepšuje komfort a plavky príjemne kopírujú nohy. Plavky sú vyrobené z tkaniny Endurance+, ktorá je odolná voči chlóru a drží svoj tvar a flexibilitu po dlhý čas.

Speedo Fit Panel Jammer sú:

 • tréningové plavky pre rekreačných i vrcholových plavcov
 • napomáhajú správnemu držaniu tela
 • kompresiou svalov minimalizujú odpor
 • šetria vašu energiu a zvyšujú váš výkon
 • strih do V - príjemne kopírujú nohy
 • komfortné a vyrobené z trvácnej tkaniny
 • Endurance+ - tkanina 20-krát odolnejšia voči chlóru než bežné plavky
 • UV ochrana UPF50+
 • dĺžka: 44 cm
 • k dipozícii vo veľkostiach: 26-40

panske-plavky-speedo-velkostna-tabulka-plutvy-sk

Značka Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo. Vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliarečapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.


obchod-speedo-plutvy-sk

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.