Showroom na Šustekovej 10 otvorený až do 19.00! Viac info.

Fotoaparát do vody Fuji Quick Snap Marine

24 hodnotení
 
Tip
  • 1 z 5
 
Jednorazový fotoaparát do vody Fuji Quick Snap Marine obsahuje 27 snímok, je jednoduchý na ovládanie. Použiť ho môžete do maximálnej hĺbky desiatich metrov.
Môžeme doručiť do: 19.12.17
Dostupnosť Skladom (> 3 ks)
Bežná cena €15,95
Ušetríte €0,45 (–3 %)
Cena €12,92 bez DPH
€15,50    
Kód tovaru 14775917
Výrobca Fuji
Kategória Doplnky
Záruka 2 roky
 

Jednorazový fotoaparát do vody Fuji Quick Snap Marine je určený na fotografovanie pod vodou ale aj na súši. Použiť ho môžete do maximálnej hĺbky desiatich metrov. Od fotografovaného objektu sa odporúča dodržať vzdialenosť pod vodou od jedného do troch metrov, a na súši od jedného do desať metrov. Fotoaparát je vodotesný, zostavený tak aby sa s ním dalo ľahko manipulovať. Na zadnej strane je jednoduchý návod. Vložený film je Superia X–tra 800 a môžete ním odfotiť až dvadsaťsedem záberov.

Fotoaparát do vody Fuji Qucik Snap Marine super cena na Plutvy.skVodotesný fotoaparát Fuji v skratke:

  • jednoduché ovládanie, ktoré zvládne každý
  • film Superia X-tra 800, 27 snímok
  • použiteľný do hĺbky 10 metrov
  • vďaka citlivosti filmu ideálny pre dynamické zábery vo vode i pri športe
  • jednoduché vyvolanie v najbližšej fotozberni

Za pár hodín cestujete na dovolenku a zháňate fotoaparát do vody? U nás v showroome nájdete jednorazový fotoaparát do vody Fuji Quick Snap Marine ihneď k odberu.

Vlastnosti filmu Superia X-tra 800: Farebný negatívny film s citlivosťou ISO 800. Prvotriedna kvalita obrazu je dôsledkom vylepšenej technológie kryštálov, vytvárania farieb a technológie 4 svetlocitlivých vrstiev. S citlivosťou ISO 800, nie je problém pri záberoch rýchlych pohybov, s veľmi krátkym časom alebo nedostatočnom osvetlení. Ideálny film pre profesionála i amatéra obzvlášť pri športe, novinárskej fotografii a pri použití zoomových objektívov.

Rada odborníka: Neexponované filmy a jednorázové fotoaparáty sa skladujú v originálnych obaloch v suchom a chladnom prostredí (pri teplote 5-21°C a relatívnej vlhkosti 40-60%), mimo dosah pôsobenia škodlivých výparov, plynov a ionizujúceho žiarenia. Filmy skladované v chladničke je nutné nechať pred použitím temperovať pri izbovej teplote asi 2 hodiny, filmy skladované v mrazničke asi 6 hodín. Exponované filmy je potrebné čo najskôr vyvolať.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.