Predajňa Plutvy.sk je otvorená ⌚ 8:30 - 17:00. Vstup v režime základ ✔️. Tešíme sa na vašu návštevu.

Dioptrické plavecké okuliare Speedo Mariner Pro

 
Tip
 • 1 z 4
 

Speedo Mariner Pro sú kvalitné dioptrické okuliare na plávanie od-1.5 do -8. Jednoduché a rýchle riešenie pre slabozrakých plavcov.

Dostupnosť Zvoľte variant 10 dní 10 dní 10 dní 10 dní Skladom (2 ks) 10 dní 10 dní 10 dní 10 dní 10 dní 10 dní 10 dní
Variant
Môžeme doručiť do
6.6.22 6.6.22 6.6.22 6.6.22 24.5.22 6.6.22 6.6.22 6.6.22 6.6.22 6.6.22 6.6.22 6.6.22
Cena 15,25 € bez DPH
18,30 €    
Značka Speedo
Kategória Dioptrické plavecké okuliare
 

Speedo Mariner Pro sú dioptrické plavecké okuliare s veľkosťami dioptrií od -1,5 do -8. Sú vhodné pre krátkozrakých (myopických) plavcov na pravidelné tréningy a fitness plávanie, ale aj pre začínajúcich rekreačných plavcov. Okuliare skvelo padnú takmer každému typu tváre a výške koreňa nosa, sú mimoriadne pohodlnéokamžite vracajú stratený komfort a istotu pri plávaní.

Speedo Mariner Pro sú dioptrické šošovky vyrobené z polykarbonátu, ktorý poskytuje čistý, jasný a širokouhlý výhľad. Sú odolnejšie voči poškriabaniu a rozbitiu a sú veľmi ľahké. Vďaka jemnej dymovej metalíze sú vhodné na plávanie v interiéri aj exteriéri, kde pomáhajú tlmiť príliš ostré a priame svetlo. Antifog vrstva na vnútornej strane pomáha minimalizovať zahmlievanie okuliarov a UV ochranný filter, šetrí váš zrak. Tesnenie je vyrobené z termoplastického elastoméru, ktorý sa ľahko a rýchlo prispôsobuje kontúram tváre a pevne na ňu prilieha. Okuliare sú mäkké, pohodlné a výrazne zvyšujú kvalitu pôžitku z plávania. Okrem toho ich hydrodynamický tvar a celkový dizajn pomáha zefektívňovať plavecký výkon a zvyšovať rýchlosť plavca.

Pri objednávaní okuliarov Speedo Mariner Pro si vyberte zvlášť dve dioptrie - veľkosť dioptrie pre pravé a ľavé oko. Cena kompletných okuliarov je 36,60€. Šošovky vám zadarmo zložíme pomocou konektoru Speedo Mariner Pro Kit, ktorého súčasťou sú 3 vymeniteľné, veľkosťami odlišné nosníky.

DIOPTRICKÉ PLAVECKÉ OKULIARE SPEEDO MARINER PRO:

 • plavecké okuliare s veľkosťami dioptrií od -1,5 do -8
 • vhodné na tréningy aj rekreačné plávanie
 • zefektívňujú výkon a rýchlosť
 • polykarbonátové odolnejšie šošovky
 • jemná dymová úprava
 • Antifog vrstva proti zahmlievaniu
 • UV ochranný filter zraku
 • tesnenie z TPE
 • mäkké a ľahko sa prispôsobujú
 • hydrodynamický dizajn
 • možnosť zvoliť si zvlášť veľkosť dioptrie pre pravé a ľavé oko
 • zadarmo konštrukcia + Kit Speedo Mariner Pro

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
7x
4
6x
3
4x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
H Avatar autora | 13.1.14
Dioptrie na plávanie mi odporučila kolegyňa a s som s nimi veľmi spokojná. Nikdy by som nepovedala, že to bude tak výrazný rozdiel. Je krásne, keď stará baba, opäť vidí kam pláva.

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.