PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Dioptrické plavecké okuliare Speedo Mariner Pro

 
 • 1 z 4
 

Speedo Mariner Pro sú kvalitné dioptrické okuliare na plávanie od-1.5 do -8. Jednoduché a rýchle riešenie pre slabozrakých plavcov.

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
Cena 10,33 € bez DPH
12,40 €    
Značka Speedo
Kategória Dioptrické plavecké okuliare
 

Speedo Mariner Pro sú dioptrické plavecké okuliare s veľkosťami dioptrií od -1,5 do -8. Sú vhodné pre krátkozrakých (myopických) plavcov na pravidelné tréningy a fitness plávanie, ale aj pre začínajúcich rekreačných plavcov. Okuliare skvelo padnú takmer každému typu tváre a výške koreňa nosa, sú mimoriadne pohodlnéokamžite vracajú stratený komfort a istotu pri plávaní.

Speedo Mariner Pro sú dioptrické šošovky vyrobené z polykarbonátu, ktorý poskytuje čistý, jasný a širokouhlý výhľad. Sú odolnejšie voči poškriabaniu a rozbitiu a sú veľmi ľahké. Vďaka jemnej dymovej metalíze sú vhodné na plávanie v interiéri aj exteriéri, kde pomáhajú tlmiť príliš ostré a priame svetlo. Antifog vrstva na vnútornej strane pomáha minimalizovať zahmlievanie okuliarov a UV ochranný filter, šetrí váš zrak. Tesnenie je vyrobené z termoplastického elastoméru, ktorý sa ľahko a rýchlo prispôsobuje kontúram tváre a pevne na ňu prilieha. Okuliare sú mäkké, pohodlné a výrazne zvyšujú kvalitu pôžitku z plávania. Okrem toho ich hydrodynamický tvar a celkový dizajn pomáha zefektívňovať plavecký výkon a zvyšovať rýchlosť plavca.

Pri objednávaní okuliarov Speedo Mariner Pro si vyberte zvlášť dve dioptrie - veľkosť dioptrie pre pravé a ľavé oko. Cena kompletných okuliarov je 36,60€. Šošovky vám zadarmo zložíme pomocou konektoru Speedo Mariner Pro Kit, ktorého súčasťou sú 3 vymeniteľné, veľkosťami odlišné nosníky.

AKO OBJEDNAŤ DIOPTRICKÉ OKULIARE MARINER PRO

Pri objednávaní si zvolte veľkosť dioptrie pre každé oko zvlášť. Napríklad -4,0 pre pravé oko a -5,0 pre ľavé. Konektor a remienok je k šošovkám k dispozícii ZADARMO, rovnako ako odborné zostavenie okuliarov. Cena kompletných okuliarov s dymovými šošovkami je 24,80€

 

DIOPTRICKÉ PLAVECKÉ OKULIARE SPEEDO MARINER PRO:

 • plavecké okuliare s veľkosťami dioptrií od -1,5 do -8
 • vhodné na tréningy aj rekreačné plávanie
 • zefektívňujú výkon a rýchlosť
 • polykarbonátové odolnejšie šošovky
 • jemná dymová úprava
 • Antifog vrstva proti zahmlievaniu
 • UV ochranný filter zraku
 • tesnenie z TPE
 • mäkké a ľahko sa prispôsobujú
 • hydrodynamický dizajn
 • možnosť zvoliť si zvlášť veľkosť dioptrie pre pravé a ľavé oko
 • zadarmo konštrukcia + Kit Speedo Mariner Pro

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
7x
4
6x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
H Avatar autora | 13.1.14
Dioptrie na plávanie mi odporučila kolegyňa a s som s nimi veľmi spokojná. Nikdy by som nepovedala, že to bude tak výrazný rozdiel. Je krásne, keď stará baba, opäť vidí kam pláva.

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.