PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plávanie

Plávanie patrí medzi najobľúbenejšie rekreačné aktivity širokej verejnosti a najpopulárnejšie olympíjske športy. Ide o ideálnu aktivitu, ktorou udržujeme telo fit po celý život. Je vhodné pre každého, deti, dospelých, ale aj tých dlhšie mladých. Človek ním získa svalovú vytrvalosť. Plávame, aby sme precvičili telo, spálili prebytočné kalórie, relaxovali, zrehabilitovali zo zranení, či kardiovaskulárnych komplikácií.

Je len málo aktivít, ktoré zabezpečia tak komplexný rozvoj celého tela — zlepšuje držanie tela, znižuje škodlivé účinky stresu a pozitívne ovplyvňuje kvalitu života. Plávaním precvičujú veľké svalové skupiny, ale taktiež aj drobné svaly, o ktorých ste nemali ani poňatie. Je vhodným doplnkom pre každého kto pravidelne navštevuje fitnes centrum. Zanedbané a menej uprednostňované svaly sa plávaním spevnia a tak sa zníži pravdepodobnosť ich zranenia.

Prvky plávania nájdeme v mnohých vodných športových disciplínach vrátane šnorchlovania, potápania, freedivingu, vodného póla, synchronizovaného plávania, triatlonu i moderného päťboja.

Spríjemnite si chvíle vo vode kvalitnou výbavou. Základná výbava sa skladá z kvalitných okuliarov a plaveckej čiapky. Obohatiť ju môžete aj o rôzne doplnky, ktoré skvalitnia Váš tréning, ako napríklad plutvy, pádla, dosku alebo plavecký šnorchel. Ak hľadáte ochranu pred chladnejšou vodou, odporúčame plavecké neoprény pre dospelých, ale aj malých plavcov.

 
5
43115431
Značky
 
 
 
 
 
Farba
Materiál
Produkt

Stránka 1 z 3 - 51 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 51 položiek celkom