PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecké okuliare Speedo FastSkin Hyper Elite Mirror

 

Speedo FastSkin Hyper Elite Mirror sú veľmi kvalitné okuliare skvelé na plavecké tréningy aj súťažné plávanie. FINA Approved

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (2 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (2 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
5.3.24 5.3.24 5.3.24 5.3.24 5.3.24
Cena 49,42 € 49,42 € 49,42 € 52,33 € 49,83 € od 49,42 € bez DPH
59,30 € 59,30 € 59,30 € 62,80 € 59,80 € od 59,30 €    
Značka Speedo
Kategória Plavecké okuliare
 

Speedo FastSkin Hyper Elite Mirror sú kvalitné plavecké okuliare pre skúsenejších, ale aj začínajúcich plavcov a triatlonistov vhodné na prípravné pravidelné tréningy a súťažné plávanie. Boli navrhnuté v súvislosti s výročím prvej dekády najúspešnejších plaveckých okuliarov od značky Speedo FS3 Elite. Nový dizajn a odľahčená konštrukcia ešte väčšmi pomáha zefektívňovať výkon a rýchlosť plávania. Okuliare získali status FINA Approved, a teda spĺňajú prísne podmienky aj pre profesionálnych plavcov.

Speedo FastSkin Hyper Elite Mirror majú šošovky vyrobené z materiálov, ktoré sú odolnejšie voči poškriabaniu či rozbitiu. Vďaka UV ochrannému filtru a chromovanej zrkadlovej úprave sú skvelé na použitie ako vo vonkajších bazénoch a na otvorenej vode, tak aj na plávanie vnútri. Samozrejmosťou je spoľahlivá vrstva Antifog, ktorá pomáha redukovať zahmlievanie na minimum.

Okuliare majú perfektný hydrodynamický dizajn s nízkym profilom, čo výrazne znižuje odpor vody a zefektívňuje rýchlosť pri plávaní. Ponúkajú jasný a čistý výhľad aj široké periférne videnie. Konštrukcia Dual-Shot s tesnením IQfit™ 3D zabezpečuje maximálne pohodlie, dokonalé priľnutie a vďaka predĺženej bočnej časti, sa prispôsobuje takmer každému typu tváre. Tesnenie je mäkké, jemné a predchádza vzniku odtlačkov a škvŕn okolo očí. Okulaire Hyper Elite Mirror sú dodávané spolu s tromi veľkostne odlišnými nosovými mostíkmi. Majú nový vertikálny systém osádzania, vďaka čomu je ich výmena výrazne jednoduchšia, rýchlejšia a pohodlnejšia. Jednodielny remienok je doplnený o napínaciu stupnicu IQfit™ a ľahko sa prispôsobuje individuálnym potrebám. X Fit point marker navyše pomáha pri zarovnávaní okuliarov a plaveckej čiapky.

PLAVECKÉ OKULIARE SPEEDO FASTSKIN HYPER ELITE MIRROR

 • kvalitné okuliare pre skúsených aj profesionálnych plavcov
 • vhodné na tréningy aj súťaže
 • skvelé aj na triatlon 
 • indoor aj outdoor použitie
 • FINA Approved
 • odľahčená konštrukcia
 • hydrodynamický nízkoprofilový dizajn
 • šošovky doplnené o chromovanú úpravu
 • UV ochranný filter
 • vrstva proti zahmlievaniu
 • IQfit™ 3D tesnenie
 • mäkké, príjemné a vhodné takmer pre každý typ tváre
 • tri vertikálne nosníky
 • jednodielny nastaviteľný remienok so stupnicou

Podobné produkty

Level (?) Súťažné, Tréningové
Použitie (?) Indoor, Outdoor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 6.9.23
Okuliare speedo elite sú super odporúčam investovať

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.