PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Detské rukávniky na plávanie Täta Rings

 
SUPER ZĽAVA Najobľúbenejšie
 • 1 z 17
 

Úplne nové Tata Rings detské rukávniky na plávanie s nosnosťou až do 30kg pre deti na plavecké kurzy, kúpaliská, dovolenku alebo do domácich bazénov!

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (>3 pár) Skladom (>3 pár) Skladom (>3 pár)
Variant
Môžeme doručiť do
24.7.24 24.7.24 24.7.24
Ušetríte 2,20 € (–8 %)
Cena 20,33 € bez DPH
24,40 €    
Značka Skruttenringen
Kategória Plavecké rukávniky, vesty a pásy
 

Täta Ringsplavecké rukávniky pre deti vhodné na kúpaliská, do aqua-parkov, na dovolenkuna kurzy baby plávania, do plaveckých škôlok, alebo na plávnie v domácich bazénoch. Veľkou výhodou Täta Rings je, ich univerzálnosť. Sú to jediné rukávniky vhodné na učenie plávania pre úplných začiatočníkov, ale aj pre skúsenejšie deti.

Rukávniky Täta môžete používať od 12 mesiacov do 6 rokov. Ich maximálna nosnosť je 30kg. Polohu a pohyby tela vo vode ovplyvňuje poloha hlavy, preto sú vhodné pre všetky deti, ktoré už zvládajú udržiavanie vzpriamenej hlavičky. Ich kruhový pestrofarebný dizajn fantasticky dopĺňa bezpečné materiály švédskej kvality.

Konštrukčné vlastnosti Täta Rings rukávnikov vychádzajú z dlhoročných pozorovaní fyzioterapeutov a trénerov plávania. Sú vyrobené z kvalitných a bezpečných bioplastových materiálov, ktoré sú šetrné k citlivej pokožke aj životnému prostrediu.

 

HLAVNÉ VÝHODY RUKÁVNIKOV TA RINGS

Nové nafukovacie rukávniky pre deti, Plutvy.sk

 

Rukávniky vďaka špecifickému okrúhlemu tvaru zabezpečujú rovnomerné nadnášanie a pomáhajú so zaujatím správneho plaveckého postoja. Zvyšujú sebavedomie aj istotu malého plavca vo vode; zlepšujú jeho celkovú pohyblivosť a motoriku ako aj nadobudnuté plavecké schopnosti. Sýte a pestré farby dieťa odlišujú a zviditeľňujú, navyše originálne rozjasňujú plaveckú výbavu.

Kolieska sú vyplnené mäkkoupevnou penou. Tá dieťa nadnáša aj pri neúplnom nafúknutí alebo prípadnom pretrhnutí. Pena je ešte samostatne obalená gumovým plášťom, ktorý zvyšuje spoľahlivosť rukávnikov, predlžuje ich životnosť a predchádza nasávaniu vody. Vonkajší plášť koliesok je, v porovnaní s klasickými materiálmi, výrazne odolnejší voči prepichnutiu, prehryzeniu alebo inému poškodeniu. Dvojité spoje jednotlivých častí sú hladké, vďaka čomu sú rukávniky mimoriadne pohodlné. Otvor na prestrčenie ruky má zjemnenú štruktúru a je vhodný pre deti s maximálnym obvodom paže približne 19cm.

Täta Rings sa veľmi jednoducho používajú - dofukujú sa ústami cez ventil, ktorý je doplnení o detskú poistku proti nechcenému úniku vzduchu. Z hľadiska nárokov na produkty asistencie pri plávaní, spĺňajú všetky požiadavky Európskej únie aj ostatných európsky štátov. Disponujú certifikátmi o normách EN71, REACH a EN13138, ktoré potvrdzujú ich kvalitu, spoľahlivosť, funkčnosť a samozrejme bezpečnosť.

 

výhradný dodávateľ na Slovensku Plutvy.sk

 

 

DETSKÉ RUKÁVNIKY NA PLÁVANIE TÄTA RINGS

 • absolútna novinka produktov asistencie plávania
 • bezpečné a kvalitné rukávniky
 • vhodné pre deti od približne 1 do 6 rokov
 • resp. pre deti, ktoré už zvládajú držanie hlavičky
 • nosnosť až 30kg
 • otvor - max 19cm
 • pravidelný, okrúhly tvar
 • pomáhajú pri učení plávania
 • intuitívne zaujatie plaveckého postoja
 • zlepšujú plavecké schopnosti
 • sloboda pohybov a podpora sebaistoty
 • bezpečné bio materiály šetrné k pokožke
 • vnútorná mäkká, ale pevná pena
 • dvojité plášťovanie a tesnenie spojov
 • zjemnená štruktúra
 • ventil s detskou poistkou
 • sýty pestrofarebný dizajn
 • spĺňajú normy EN71, REACH a EN13138

 

UPOZORNENIE

Detské rukávniky Tata Rings nechránia pred utopením. Ide o nadľahčovaciu plaveckú pomôcku, ktorú odporúčame používať len pod odozorom dopelej osoby. Rukávniky vždy dôkladne nasaďte a dofúknite. 

 

RECENZIE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Tata Rings rukávničky recenzie zákazníkov

K Rukávikom si NAŠI zákazníci najčastejšie objednávajú:

.
.
.

Pri bazéne by malému plavcovi nemala chýbať pohodlná a bezpečná obuv. Detské topánky z našej ponuky  sú vyrobené z mäkkých príjemných materiálov, a môžete ich využiť v lete pri bazéne, na pláži, alebo ako voľnočasová obuv. 

Obľúbené sú taktiež detské okuliare, napríklad Seal Kid 2. Výborne sadnú deťom už od 3 rokov, malým plavcom na kurzoch, ale využijete ich aj na dovolenke, alebo pri šantení v bazéne. Na výber sú viaceré krásne farby detského funkčného oblečenia pre chlapcov, aj dievčatá.

Podobné produkty

Farba (?) Ružová, Zelená, Žltá
Nosnosť (?) do 15kg, do 18kg, do 25kg, do 30kg
Produkt (?) Rukávniky
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
S Avatar autora Drobné dieťa 4.6.23 20:25
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či sadnú aj drobnejšiemu ročnému dieťaťu (8-9 kg). Ďakujem 🤗
Odpovedať
V Avatar autora 5.6.23 12:33
Dobrý deň, Ďakujeme za správu. Rukávniky sú vhodné pre všetky deti, ktoré už vedia udržať vzpriamenú hlavičku. Verím, že budú vyhovovať aj útlejšiemu dieťatku pretože veľkosť vnútorného otvoru pre ruku sa prispôsobuje podľa toho, ako veľmi rukávniky na ruke nafúknete. Ďakujeme. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, som tu pre vás. Viktória, Plutvy.sk
T Avatar autora 10.6.23 20:44
Dobrý deň, Sú tieto rukavniky vhodné a použiteľné aj pre dieťa nad 6 rokov, ak nemá viac ako 30 kg? Ďakujem
Odpovedať
V Avatar autora 12.6.23 09:08
Dobrý deň, Ďakujeme za správu. Rukávniky majú maximálnu nosnosť 30kg preto ak má dieťa aj viac ako 6 rokov, ale stále nemá 30kg ich použitie je bezpečné. Vek je len orientačný. Viktória, Plutvy.sk
N Avatar autora 18.6.23 08:50
Dobrý deň, Syn mal doteraz chereks rukavniky zelené a chcela som mu uz menšie červené a rozmyšlam nad tymito novými sú vhodná náhrada velkosťou alebo su rovnako velke ako tie zelené ? Ďakujem
Odpovedať
P Avatar autora 22.6.23 11:05
Tata Rings sú veľkosťou podobné červeným Cherek-om. Vnútorná pena a celkové prevedenie je kvalitnejšie. Nosnosť 30kg, otvor na ruku max. 19cm. Som presvedčený, že s týmito rukávnikmi budete minimálne tak spokojná ako s Cherekmi. :) Juraj, Plutvy.sk
S Avatar autora farba 21.7.23 20:50
Dobry den, prosim Vas, ta zlta je jasna pekna zlta (ako napr aqua ring od aqua rapid) alebo je to skor zltozelena, nieco ako repka p olejna? Dakujem pekne.
Odpovedať
V Avatar autora 23.8.23 08:55
Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Rukávniky sú jasnej žltej farby, jasnejšej ako sú rukávniky Aqua Rings. Žltá farba je takmer reflexná. Viktória, Plutvy.sk
Z Avatar autora Velkost 22.8.23 21:18
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, aké sú rukavniky veľké po nafukani, ich priemer. Ďakujem
Odpovedať
V Avatar autora 23.8.23 08:54
Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Po nafúknutí majú rukávniky priemer cca 19cm v závislosti od množstva vzduchu, ktorých ich naplníte. Viktória, Plutvy.sk
A Avatar autora Opravná sada 7.7.24 12:57
Dobrý deň, Máme od Vás Tata rings rukávniky, avšak náš malý jeden zúbkami prederavil. Prosím Vás, aká ja najlepšia možnosť opravy? Ponúkate aj nejakú opravnú sadu? Resp. je možné použiť aj sadu na opravu pre Cherek's rukávniky? Ďakujem.
Odpovedať
Pridať hodnotenie
5
16x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 7.7.24
+ Sú príjemné na kožu mäkké
+ Bezpečné

5
Avatar autora | 24.6.24
Rukávniky Skruttenringen Täta Rings spĺňajú účel. Výborne držia na rukách a vôbec nepadajú .Deti sú veľmi spokojné .
5
Avatar autora | 30.5.24
+ Sú naozaj bezpečné

5
Avatar autora | 18.3.24
Sme plavecké centru Baby Club Žabka, pôsobíme v Banskej Bystrici a ako plavecký klub máme dlhoročnú tradíciu. V našom plaveckom centre sme sa rozhodli používať rukávniky Täta Rings (SkruttenRingen) v prvom rade pre ich vysokú bezpečnosť. Majú skvelý a pevný ventil, ktorý po nafúknutí zatlačíte a môžete si byť istý, že dieťatko ho nijakým spôsobom nevytiahne a neotvorí - tým pádom je jednoduchosť používania úplne na mieste. Ďalším benefitom je, že tieto rukávniky majú skvelú nadnášavosť, to znamená, že dieťatko sa pri použití rukávnikov nenapije a jeho hlava je dostatočne nad vodou. Tieto rukávniky pomáhajú deťom pri osamostatňovaní sa vo vode, budujú si tak sebadôveru, učia sa rôzne nové polohy vo vode. Týmto nadviažem na okrúhly tvar, ktorý nebráni dieťaťu pracovať s rukami, rukávniky nezavadzajú a môžu sa voľne pohybovať vo vode v akejkoľvek polohe. Používame ich cca od 8-9 mesiacov až po 5-6ročné deti, čo znamená, že sú vhodné pre akúkoľvek vekovú kategóriu. Preto vám tieto rukávniky určite odporúčame, všetkými desiatimi! :)
5
Z Avatar autora | 6.2.24
najlepšie rukávničky 👍 sú síce trošku drahšie, ale stojí to za to
5
V Avatar autora | 16.7.23
Tiež som "priekopník" - skúsila som kúpiť "skruutenRingen" Pre maličké detičky (12mes) mi prídu lepšie - nakoľko sú "Che...´s" o čosi väčšie- objemnejšie 🙃 ((...a áno ja som s tých mamičiek čo nemá hanbu a s inou mamkou som si ich na pol hoďku na kupku vymenila 🤪 )) Popravde ten istý efekt , len mňa potešilo že sú menšie 😉 Takže ja som spokojná , že som sa rozhodla pre "Täta" 🙃 🤞🏻🤞🏻len dúfať v dobrú kvalitu a žiadne komplikácie 🤞🏻🤞🏻
5
X Avatar autora | 28.6.23
super
5
Avatar autora | 5.6.23
TOP 👍👍👍
5
B Avatar autora | 24.5.23
Super sú
5
J Avatar autora | 27.4.23
Používali sme rukávniky Chereks, ale už 2x sa nám rozlepili v spojoch. Nakoniec sme sa rozhodli pre tieto rukávniky aj keď sme ich nepoznali. Musím povedať, že sme s nimi nesmierne spokojní! Výborne nadnášajú, sú kvalitné a mám pocit, že pena vnútri je oveľa pevnejšia ako pri Chereks. Určite odporúčam
5
K Avatar autora | 16.4.23
Perfektné!!!
5
D Avatar autora | 9.5.22
Super rukávniky v krásnych farbách!