Set celotvárová maska a plutvy na šnorchlovanie Aria Duo

 

Aria Duo perfektný set celotvárovej masky a remienkových plutiev na dovolenkové šnorchlovanie pre začiatočníkov aj skúsenejších!

Dostupnosť Zvoľte variant 10 dní 10 dní 10 dní 10 dní 10 dní
Variant
Môžeme doručiť do
20.2.23 20.2.23 20.2.23 20.2.23 20.2.23
Cena 90,42 € bez DPH
108,50 €    
Značka Ocean Reef
Kategória Plutvy na šnorchlovanie
 

Aria Duo je set spoľahlivej celotvárovej masky Aria QR+ a remienkových plutiev Aria Duo Fins. Je perfektný na dovolenkové hladinové šnorchlovanie pre začínajúcich aj skúsenejších rekreantov, ktorí si chcú vychutnať zážitok zo spoznávania podmorského sveta na maximum!

Aria QR+ predstavuje najvyšší rad spomedzi celotvárových masiek renomovanej talianskej značky Ocean Reef. Je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov tak, aby poskytovala bezpečie a pohodlie aj pri dlhodobom používaní. Vďaka celotvárovej maske môžete slobodne a prirodzene dýchať ústami aj nosom, navyše suchý šnorchel s klapkou, bráni prenikaniu vody dovnútra masky. Širokouhlý zorník poskytuje jasný a čistý 180° panoramatický výhľad do všetkých strán a oproti bežným materiálom, je odolnejší voči poškriabaniu či rozbitiu. Je doplnený o UV filter, ktorý chráni zrak a vrstvu Antifog, ktorá výrazne redukuje zahmlievanie.

Tmavá lícnica pomáha sústrediť pohľad a silikón, z ktorého je vyrobená jemne nasadá na celý obvod tváre. Je mäkký, príjemný a dokonalo sa prispôsobuje kontúram tváre. Maska Aria QR+ sa veľmi jednoducho nasádza - nový systém odopínania remienkov je extra elastický, ľahko sa používa a umožňuje nastavenie masky podľa individuálnych potrieb. Súčasťou balenia je praktický držiak na GoPro kameru, ktorou môžete zaznamenávať fotografie a videá objektov, na ktoré sa práve pozeráte.

Aria Duo Fins sú ľahké remienkové plutvy vhodné pre dámy aj pánov. Majú kompaktnú veľkosť vďaka čomu sa zmestia aj do cestovnej tašky či kufra. Pomáhajú efektívne využívať vynaloženú energiu a hladko prenikať vodou. Botička je vyrobená z mäkkej a pohodlnej gumy, ktorá je ukončená elastickým remienkom. Prackami po bokoch je možné jednoducho prispôsobiť a nastaviť veľkosť plutiev podľa vlastných potrieb. Neoprénový pásik chráni chodidlo pred odrením, umožňuje nosenie plutiev na bosú nohu a spolu s jazýčkom, uľahčuje obúvanie. Plastový list plynulo vychádza z botičky a má strednú dĺžku. Je charakteristický svojou húževnatosťou a zvýšenou odolnosťou voči poškodeniu. Uľahčuje šnorchlovanie a pomáha rýchlejšie prekonávať vzdialenosti aj na otvorenom mori.

ARIA DUO ŠNORCHLOVACÍ SET CELOTV8ROV8 MASKA A PLUTVY

 • praktický set plutiev Duo Fins a masky Aria QR+
 • vhodný pre dámy aj pánov na hladinové šnorchlovanie do 1,5m
 • najkvalitnejšie materiály talianskej značky
 • suchý šnorchel s klapkou
 • dýchanie ústami aj nosom
 • širokouhlý zorník
 • 180° panoramatický výhľad
 • odolnejší voči poškodeniu
 • UV ochranný filter
 • Antifog vrstva proti zahmlievaniu
 • elastické nastaviteľné remienky
 • držiak na GoPro kameru
 • remienkové plutvy
 • ľahko nastaviteľné
 • neoprénový ochranný pásik
 • jednoduché obúvanie
 • kompaktná veľkosť

Podobný produkt

Farba (?) Čierna, Modrá, Červená
Vek, určenie (?) Pre dospelých
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.22 15:13
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=plutvy.sk&id=ulg35
Odpovedať

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Ocean Reef patrí medzi najstraršie potápačské spoločnosti na svete. Firma bola založená už v roku 1950 talianskou rodinou Gamberini. Dlhoročná vášeň k vodným športom a skúsenosti z oblasti chemického priemyslu viedli k výrobe úplne prvej celotvárovej masky na potápanie. V čase vzniku, išlo o inovatívny produkt, ktorý prinášal dovtedy nepoznané pohodlie a bezpečnosť.

Pokračovanie vo vývoji prináša prémiový rad celotvárových masiek na šnorchlovanie pod názvom Aria. Moderné, kvalitné masky kladú osobitý dôraz na kvalitu, bezpečnosť a dizajn. Výrobok nie len navrhnutý v Taliansku, ale aj skutočne "Made in Italy". 

OceanReef potápanie, celotvárové masky v Plutvy.sk