PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Celotvárová maska Ocean Reef Aria QR+

 
TOP kvalita SUPER ZĽAVA
 • 1 z 20
 

Najvyšší rad celotvárových masiek Ocean Reef s rýchloupínacím systémom - Quick Release. Komfort, bezpečnosť a jednoduché používanie.


Vypočujte si krátke predstavenie masky Aria QR+

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (3 ks) Skladom (3 ks) Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Skladom (>3 ks) Skladom (3 ks) Skladom (1 ks) 10 dní Skladom (3 ks) 10 dní Skladom (>3 ks) Skladom (>3 ks) Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Skladom (2 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
31.5.24 31.5.24 31.5.24 31.5.24 31.5.24 31.5.24 31.5.24 31.5.24 13.6.24 31.5.24 13.6.24 31.5.24 31.5.24 31.5.24 31.5.24 31.5.24 31.5.24
Ušetríte 15,80 € (–15 %)
Cena 70,83 € bez DPH
85 €    
Značka Ocean Reef
Kategória Celotvárové masky
 

Ocean Reef Aria QR+ je TOP model celotvárovej masky na šnorchlovanie od lídra na trhu, firmy Ocean Reef

Aria QR+ vám umožňuje prirodzene si vybrať pri šnorchlovaní dýchanie ústami alebo nosom. Široká, dobre navrhnutá maska vám poskytuje 180° výhľad a bezkonkurenčný komfort pri dýchaní aj pri nosení.

Istotu najmä začiatočníkom dodá suchý šnorchel. Vrchná klapka šnorchla pri ponorení masku uzavrie, aby do nej nenatiekla voda a pri vynorení opať otvorí a umožní vám voľne dýchať. O ochranu pred vodou na hladine sa stará vlnolam. V prípade vniknutia vody cez zle nasadenú masku, sa jej jednoducho zbavíte vydýchnutím. Vydýchnutý vzduch vodu vyvedie jednosmerným výdychovým ventilom umiestneným v dolnej časti masky a vy môžete opäť voľne dýchať, alebo šnorchlovať.

Materiály použité pri výrobe rámu, lícnice a zorníka sú najvyššej kvality. Rám a zorník masky sú vyrobené z odolných a pružných technopolymérov. Lícnica je z jemného čierneho silikónuktorý minimalizuje odlesky a odrazy, čo umožňuje nerušený pôžitok z podmorského sveta. Popruhy sú vyrobené z odolnej textilnej gumy. Sú elastické a ich dĺžka sa dá regulovať.

Súčasťou balenia je aj držiak, pomocou ktorého je možné na masku pripevniť akčnú kameru.

 

obrázok: ocean-reef-aria-qr-plus-plutvy-skOcean Reef Aria QR+ v skratke

 • celotvárová maska na šnorchlovanie
 • najvyšší a najkomfortnejší model 
 • nový rýchloupínací systém (QR = Quick Release) zaručuje väčší komfort, bezpečnosť a jednoduchosť pri nasadzovaní masky.
  • je vybavená suchým šnorchlom, ktorý sa pri ponore uzatvorí a do masky sa nedostane žiadna voda
  • vlnolam chráni otvor šnorchla pred vodou z vĺn či špliechania
 • v maske je možné dýchať nosom i ústami, čo je prirodzenejšie a jednoduchšie 
 • zorník masky sa vďaka efektívnej cirkulácii vzduchu nezahmlieva
 • textilné popruhy sú komfortné, neťahajú vlasy a ich veľkosť je nastaviteľná
 • poskytuje možnosť pripevnenia akčnej kamery (napr. GoPro)
 • k dispozícii je v 3 veľkostiach: S/M, ML, L/XL
 • k maske je možné dokúpiť dioptrické okuliare Aria Optic
 • vyrobená v Taliansku!

 

Aké výhody poskytuje CELOTVÁROVÁ MASKA? 

 • v celotvárovej maske je možné dýchať nosom i ústami - prirodzene a jednoducho 
 • maska sa vďaka efektívnej cirkulácii vzduchu nezahmlieva
 • šnorchlovanie je komfortnejšie a jednoduchšie aj pre úplných začiatočníkov 

ako vybrať veľkosť celotvárovej masky Ocean Reef Aria QR Plus

Ako vybrať správnu veľkosť? Vhodnú veľkosť určíte odmeraním vzdialenosti od koreňa nosa po bradu. Merajte popri nose, nie cez jeho špičku! Ak pri výbere správnej veľkosti nemáte istotu alebo potrebujte poradiť, neváhajte nás kontaktovať.

 

AKÉ výhody PONÚKA MODEL OceanReef Aria QR+?

špičková maska na celotvárová šnorchlovanie ocean reef aria qr+ s rýchloupínacím systémom, Plutvy.sk

 distributor dodávateľ celotvarovych masiek Slovensko

Naše hodnotenie

Celotvárová maska Ocean Reef Aria QR+ je najvyšší model z celej rady celotvárových masiek Ocean Reef Aria. Poskytuje najväčší komfort, bezpečnosť a jednoduchosť pri nasadzovaní aj samotnom používaní. Od ostatných modelov sa líši najmä rýchloupínacím systému, tzv. Quick Release. Vďaka nemu je nasadzovanie masky jednoduchšie a komfortnejšie. Súčasťou balenia je aj držiak pre akčnú kameru (napr. GoPro). 

Aria QR+ je vhodná pre dovolenkárov, ktorí milujú šnorchlovanie a podmorský svet. Keďže v nej môžete dýchať nosom i ústami, šnorchlovanie aj niekoľko hodín nespôsobuje únavu sánky, ako pri používaní klasického šnorchla. Keďže vzduch v maske stále cirkuluje, zorník masky sa nezahmlieva a používanie masky je veľmi príjemné. Čierny silikón eliminuje odrazy a umožňuje vám nerušene sa sústrediť na krásy podmorského sveta. Silikón je jemný, nevytvára tlak na lícne kosti a príjemne kopíruje tvár. Vybrať si môžete z 3 veľkostí..

 

RECENZIE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

ARIA QR+ recenzie našich spokojných zákazníkov

Často kladené otázky

 • Dostane sa do masky voda? Maska Aria QR+ je dodávaná so špeciálnym suchým šnorchlom. Ten sa pod hladinou automaticky uzatvorí; plavák uzatvorí vstupný otvor pre vzduch, čo zabráni tomu, aby sa voda dostala do masky. V prípade zatekania masky okolo tvárového tesnenia (v dôsledku brady, vlasov alebo nesprávneho nasadenia) bude voda odtekať pomocou odtokového ventilu v spodnej časti masky pri vydychovaní.
 • Zahmlieva sa celotvárová maska? Celotvárová maska Aria QR+ sa pri správnom nasadení a používaní nezahmlieva. Vďaka špeciálne navrhnutej cirkulácii vchádzajúci vzduch prúdi popri zorníku a následne je vdýchnutý nosom alebo ústami. Vydýchnutý vzduch je zas odvádzaný rámom masky, do ktorého súčasne vchádza vzduch zvonku. To zabraňuje kondenzácii v mieste stretu vzduchov rôznych teplôt. 
 • Ako sa v maske vyrovnáva tlak? Celotvárová maska Ocean Reef Aria QR+ je navrhnutá na šnorchlovanie a plávanie na hladine a pod ňou. Ponoriť sa s maskou môžete do hĺbky 2-3 metrov. Do väčšej hĺbky potrebujete vyrovnať tlak, čo vám pevný, priehľadný zorník na celotvárovej maske neumožní.

Celotvárová maska Ocean Reef QR+ na šnorchlovanie, v e-shope Plutvy.sk dodávateľ šnorchlovacích masiek Slovensko

Doplnková VÝBAVA

K celotvároej maske vám odporúčame pribaliť plutvy a tričko s UV ochranouK maske Aria QR+ sa výborne hodia plutvy Aqualung Storm. Ich dĺžka je ideálna na cestovanie - zmestia sa do kufra, ale zároveň navrhnutá s dôrazom na výkon a efektivitu pri používaní. Prevedenie materiálov je rovnako ako u masky Aria na najvyššej úrovni.

Ak ste citliví na slnko, prípadne vo vode trávite hodiny, efektívnou ochranou pred spálením je tričko s UV ochranou. K dispozícii máme trička pre pánov aj dámy, s krátkym aj dlhým rukávom. 

Podobné produkty

Farba (?) Čierna, Modrá, Ružová, Oranžová, Žltá, Tyrkysová, Červená
Maska (?) Jednozorníková
Produkt (?) Masky
Typ tváre (?) Úzka, Stredne široká, Široká
Vek, určenie (?) Pre dospelých

Ako masku OceanReef Aria QR+ (ne)používať


Prezentácia celotvárovej masky Ocean Reef ARIA


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Ocean Reef patrí medzi najstraršie potápačské spoločnosti na svete. Firma bola založená už v roku 1950 talianskou rodinou Gamberini. Dlhoročná vášeň k vodným športom a skúsenosti z oblasti chemického priemyslu viedli k výrobe úplne prvej celotvárovej masky na potápanie. V čase vzniku, išlo o inovatívny produkt, ktorý prinášal dovtedy nepoznané pohodlie a bezpečnosť.

Pokračovanie vo vývoji prináša prémiový rad celotvárových masiek na šnorchlovanie pod názvom Aria. Moderné, kvalitné masky kladú osobitý dôraz na kvalitu, bezpečnosť a dizajn. Výrobok nie len navrhnutý v Taliansku, ale aj skutočne "Made in Italy". 

OceanReef potápanie, celotvárové masky v Plutvy.sk