Nafukovacie rukávniky Speedo

 
  • 1 z 2
 

Detské nafukovacie rukávniky pre deti. Dve veľkosti, od 2 do 6 a od 6 do 12 rokov.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Variant
Cena 6,67 € bez DPH
8 €
Značka Speedo
Kategória Plavecké rukávniky a vesty
 

Nafukovacie rukávniky Speedo pre deti, ktoré sa učia plávať. Bezpečná plavecká pomôcka pomáha budovať dôveru malých plavcov k vode.

Rukávniky majú dve oddelené vzduchové komory, ventil má poistku proti vyfúknutiu. Vyrobené z veľmi kvalitného PVC, ktorý vhodný pre deti. Spĺňa všetky európske, bezpečnostné normy. 

Nafukovacie rukávniky sú v dvoch veľkostiach:

  • pre deti od 2 do 6 rokov s nosnosťou do 25 kg
  • pre deti od 6 do 12 rokov s nosnosťou do 50 kg

Upozornenie. Rukávniky nie sú záchranná plavecká pomôcka. Slúžia ako nadnášacia pomôcka pri adaptácii dieťaťa na vodné prostredie. Používajte výhradne pod dozorom dospelej osoby.


obchod-speedo-plutvy-sk

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
6x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.