PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecký šnorchel Speedo FastSkin Bullet Centre Snorkel

 
Opäť v ponuke
  • 1 z 3
 

Speedo FastSkin Bullet Centre Snorkel frontálny šnorchel na pravidelné tréningy i preteky.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do
21.5.24
Cena 41,63 € bez DPH
49,95 €    
Kód tovaru 8-122427240
Značka Speedo
Kategória Plavecké šnorchle
 

Speedo FastSkin Bullet Centre Snorkel je špičkový a kvalitný šnorchel na pravidelné plavecké tréningy a preteky pre pokročilých i začínajúcich plavcov. Je vhodný pre všetky plavecké štýly s výnimkou znaku. Pomáha pri zefektívňovaní plaveckej techniky tým, že udržiava správnu polohu hlavy a zlepšuje vyrovnaný plavecký postoj. Vďaka šnorchlu ostáva hlava v prirodzenej polohe a pri nádychu ňou nie je potrebné hýbať.

Speedo FastSkin Bullet Centre Snorkel je vyrobený z odolných materiálov s dôrazom na minimalizovanie odporu vody. Vďaka tejto úprave pomáha jednoducho zvládať správne polohovanie hlavy potrebné pri voľnom štýle a pri štýle motýlika. Takáto pozícia hlavy udržiava boky a nohy stabilné, vďaka čomu je zefektívnená práca a rýchlosť plavca.

Speedo FastSkin Bullet Centre Snorkel je doplnený čelovým remienkom, ktorý je vďaka mäkkej výstuhe veľmi pohodlný a príjemný. Je možné ho jednoducho a rýchlo nastavovať podľa individuálnych potrieb. Náustok je ergonomicky tvarovaný a vyrobený z hypoalergénneho silikónu.

FRONTÁLNY ŠNORCHEL SPEEDO FASTSKIN BULLET:

  • plavecký šnorchel na tréningy a preteky
  • pomáha udržiavať správnu polohu hlavy
  • zefektívňuje rýchlosť plávania
  • zmenšuje odpor vody
  • vystužený a nastaviteľný remienok
  • ergonomicky tvarovaný náustok

Podobné produkty

Kritérium (?) Bez výdychového ventilu
Farba (?) Čierna
Level (?) Súťažné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.