Plavecká piškóta Speedo Pullbuoy

 
Tip
  • 1 z 6
 

Plavecká piškóta Speedo je vynikajúca pomôcka pre rozvoj sily a techniky rúk a trupu.

Dostupnosť Vypredané
Variant
Cena 14,92 € bez DPH
17,90 €    
Značka Speedo
Kategória Plavecké dosky a piškóty
 

Speedo plavecká piškóta je užitočná tréningová pomôcka, vhodná pre zlepšenie plaveckej techniky a posilnenie a rozvíjanie hornej časti tela. Piškóta sa využíva pri mnohých variáciách plaveckých tréningov.

plavecký piškót Speedo, pomôcka pre techniku a vytrvalosť

  • hydrodynamický plavecký piškóty v tvare zaoblenej osmičky
  • dĺžka 23 cm, výška 12 cm, šírka 4,5 cm
  • materiál etylén-vinyl acetát (ľahká pena)
  • v červenej farbe

Piškóta minimalizuje pohyb nôh a tým zvyšuje námahu hornej časti tela. Je vyvinutá v spolupráci s profesionálnymi plavcami, testovaná špičkovými športovcami. Výborný doplnok pre každého plavca.


Speedo bója, piškót, plavecká pomôcka pre posielnenie trupu a rúk

Značka Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo. Vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.

Podobný produkt

Farba (?) Čierna, Modrá, Červená
Produkt (?) Piškóty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
5x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MP Avatar autora | 7.2.19
Bez vyhrad, plni funkciu. Odporucam.

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.