PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Freedivingové plutvy C4 Tank T-34

 
Posledné kusy za túto cenu
 • 1 z 4
 

Skrátené karbónové plutvy Tank T-34 na spearfishing. Rýchle manévrovanie, pohodlie a znížená hmotnosť.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
25.6.24
Cena 231 € bez DPH
277,20 €    
Značka C4
Kategória Novinky
 

C4 Tank T-34 sú karbónové plutvy špeciálne navrhnuté na spearfishing v nepokojných, studených a plytkých vodách. Technológiou O.P.S. je čepeľ skrátená na dĺžku 70cm čo umožňuje rýchlo reagovať, manévrovať a prispôsobovať pohyby rôznym nepredvídateľným situáciám. Jedinečné vlastnosti plutiev ocenia aj potápači do 20m.

Tank T-34 ponúkajú potápačovi pohodlie a istotu. Botička Easy Fit 400 2.0 je ergonomicky tvarovaná a jej hmotnosť je minimálna. Tieto vlastnosti pomáhajú zefektívňovať športové výkony a zároveň aj pocit pohodlia. Ten je umocnený aj jednoduchým nazúvaním botičky. Je vyrobená z hypoalergénnych materiálov a termo gumy, vďaka ktorej je potápanie v mierne chladných vodách komfortné. Botičká má sklon 3° čím je znížený jej objem a zvýrazňujú sa jej skvelé hydrodynamické vlastnosti.

C4 dodávateľ plutiev na Slovensku sú Plutvy.sk

Čepele sú skrátené na dĺžku 70cm technológiou O.P.S. Je to revolučný výrobný proces kedy sa termoplast pretvára na uhlíkové vlákna. Vďaka tejto úprave sa na konci listu vytvára kryt, ktorý chráni čepeľ pred poškodením pri nárazoch o skaly alebo morské dno. Takisto sa znižuje aj hlučnosť dopadania plutvy na hladinu pri záberoch. Výskum tejto úpravy trval niekoľko rokov a bol prvýkrát použitý práve pri Tank T-34 plutvách. Zároveň si plutvy zachovávajú charakteristické vlastnosti karbónových plutiev - nízku hmotnosť, vysokú pružnosť a maximálne využitie vynaloženej sily.

Tuhosť čepele je stredná (30), aby vyhovovala potrebám spearfishera. Je vyrobená z karbónových vláken T300 TW, ktoré patria medzi najpoužívanejšie uhlíkové vlákna svetových výrobcov. Z tohto dôvodu predstavujú plutvy Tank T-34 vynikajúci príklad pomeru cena/kvalita.

Botička a list plutvy sú spojené mechanickou vložkou a dvoma skrutkami, ktoré vytvárajú spoľahlivé prepojenie komponentov. Pre ľahkú prepravu je možné botičku a list rozdeliť. Plutvy sú dodávané v praktickom vaku Basic a sú dostupné v piatich veľkostných variantoch. Každá z veľkostí botičky je dostupná v piatich farebných variantoch: čierna, biela, modrá, hnedá a strieborná.  

PLUTVY TANK T-34 V SKRATKE:

 • skrátené karbónové plutvy na spearfishing
 • ideálne na lov v nepokojných vodách a plytčinách
 • ergonomická botička Easy Fit 300 2.0
 • karbónový list skrátený na 70cm technológiou O.P.S.
 • ochranný kryt na vrchole čepele
 • odolné voči nárazom o skaly
 • znížená hlučnosť pri dopadaní na hladinu
 • stredná tuhosť čepele
 • 5 farieb botičky: čierna, biela, modrá, hnedá a strieborná
 • dostupné veľkosti: 38/39, 40/41, 42/43, 44/45, 46/47

TABUĽKA VEĽKOSTÍ

C4 Tank freedivingové plutvy karbónové tabuľka veľkostí

 

Podobné produkty

Farba (?) Čierna
Materiál (?) Karbón
Produkt (?) Plutvy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

vyhradny-distributor-na-slovensku-plutvy-sk