PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Freedivingové plutvy C4 Fast 400

 
TOP kvalita Posledné kusy za túto cenu
 • 1 z 8
 

Freedivingové plutvy C4 Fast 400 s ultra ľahkou botičkou a kvalitným karbónovým listom.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
25.6.24
Cena 246,25 € bez DPH
295,50 €    
Značka C4
Kategória Plutvy
 

C4 Fast 400 sú dlhé plutvy ideálne na freediving alebo na hĺbkový spearfishing. Sú vyrobené v Taliansku s použitím vysoko kvalitných materiálov - pozostávajú z botičky C4 400 a listu vyrobeného zo 100% karbónových vláken. Umožňujú efektívne využívanie vynaloženej energie a prekonávanie väčších vzdialeností s výrazným zachovávaním obratnosti a sily nôh.

Botička C4 400 je spojením tradície, inovácií a perfektného konkávneho dizajnu. Je vyrobená s cieľom čo najviac redukovať objem pri zachovaní vyváženého tvaru. Elegantný pred-fomovaný tvar botičky s naklonením 3° znižuje objem odkopávanej vody, a tým zvyšuje efektivitu potápania, ktoré je tak menej náročné. Botička je mäkká, veľmi pohodlná, a vďaka technológií C4 Best Anathomy, perfektne obopína takmer každý typ chodidla a predchádza predčasnej deformácii. Štandardná hmotnosť bežných botičiek je 600 - 750g; Botička C4 400 má len zopár stoviek gramov, a preto dokonalo dopĺňa ľahký karbónový list.

List plutiev Fast 400 je vyrobený z exkluzívneho T700 SuperForce karbónu a postupuje takmer až po pätu. Oproti klasickým karbónovým vláknam je o 40% odolnejší a vyznačuje sa vysokou mierou flexibility. Karbónové vlákna sú prekladané do vzoru rybej kosti, čím je znížený počet miest kde sa križujú. Vláken je menej, a tým je znížené viskózne trenie a absorpcia vynaloženej energie. Symetrická konštrukcia umožňuje výborný prenos energie záberu a vysokú mechanickú aj dynamickú efektivitu záberu. S plutvami Fast 400 je výrazne znížený rozptyl energie a krútiacej sily, ktorý je typický pre asymetrické druhy čepelí.

Výhradný dovozca plutiev C4 sú Plutvy.sk

List je konštruovaný podľa vylepšeného dizajnu DPC (Double Parabolic Curve) - vrstvy karbónu sú špeciálne laminované, dimenzované a majú špecifické umiestnenie. Takýto dizajn optimalizuje jeho ohýbanie a v kombinácií s lištami Elastic-K10 po jeho bokoch, reguluje množstvo spracovávanej vody tak, aby boli kĺby a svaly freedivera čo najmenej vystavované prílišnej záťaži a námahe. Plutvy Fast 400 v porovnaní s bežnými freedivingovými plutvami výrazne šetria energiu potápača, čím sa taktiež podieľajú na zvyšovaní pasívnej bezpečnosti a úspešnosti ponoru. 

Plutvy zvierajú uhol 32°, ktorý poskytuje excelentný kinematický výkon. Botička je postavená do 3° uhla a list do 29° uhla. Voda po plutvách a nohách prúdi bez prerušenia v hladkých líniách. Táto dokonalá hydrodynamika, kalibrovaná tuhosť botičky a mäkké zahnuté listy znižujú únavu a vedú k zlepšovaniu výkonov.

DLHÉ PLUTVY C4 FAST:

 • na freediving alebo spearfishing
 • karbónový list T700 SuperForce
 • kalibrovaná botička s naklonením 3°C4 400
 • nízka hmotnosť pre zníženie odporu
 • dizajn DPC (Double Parabolic Curve)
 • optimalizované ohyby
 • šetria energiu, svaly a kĺby freedivera
 • zvyšujú pasívnu bezpečnosť ponoru
 • rozmer listu: 786x190mm
 • plutva zviera uhol 32° pre vynikajúci kinematický výkon
 • vyrobené v Taliansku 

Plutvy C4 Fast 400 sú dostupné v troch prevedeniach tuhosti listu: 25 (mäkký), 30 (stredne tuhý, optimálny) a 40 (tvrdý).

TABUĽKA VEĽKOSTÍ

C4 Carbon freediving plutvy veľkostná tabuľka

Podobné produkty

Farba (?) Čierna
Materiál (?) Karbón
Produkt (?) Plutvy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

vyhradny-distributor-na-slovensku-plutvy-sk