Gumová harpúna Cressi Apache

6 hodnotení
 
  • 1 z 4
 

Jednoduchá harpúna, vhodná pre začiatočníkov na lov menších rýb pri brehu a v plytších vodách

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) 15 dní 15 dní
Variant
Môžeme doručiť do
22.3.19 22.3.19 12.4.19 12.4.19
Cena 66,67 € 68,33 € 70,83 € 75,83 € od 66,67 € bez DPH
80 € 82 € 85 € 91 € od 80 €    
Značka Cressi
Kategória Harpúny
 

Gumová harpúna Cressi Apache je základný model harpúny Cressi. Je výbornou voľbou pre začínajúcich spearfisherov, ktorý hľadajú ľahkú a šikovnú harpúnu, ktorá im umožní loviť v plytších vodách, zátokách či v blízkosti brehu.

Jej vlastnosťami sa osvedčila najmä na lov v teplejších vodách na malú korisť. Je obľúbená pre svoju jednoduchosť a ľahkosť nabíjania. Telo harpúny je vyrobené z ľahkého antikorózneho hliníka o priemere 26 mm. Jej rukoväť je ergonomicky tvarovaná, s dôrazom na pohodlie. 

Gumová harpúna pre začínajúcich spearfisherov v obchode Plutvy.sk

 

Cressi Apache je vybavená kruhovou gumou o priemere 13 mm, ktorá poskytuje potrebnú silu na lov menších rýb, chobotníc a iných morských živočíchov. Pevný oceľový šíp je zakončený závitom, na ktorom je osadený jednoduchý hrot. Vďaka závitu môžete na harpúnu umiestniť troj alebo štvorubec, ktorý lov ešte viac zjednoduší a už žiadna ryba vám neujde :) 

Cressi Apache v skratke:

  • ľahká harpúna pre začínajúcich spearfisherov
  • anatomicky tvarovaná rukoväť z jemného materiálu
  • citlivá spúšť s poistkou
  • pevný oceľový šíp o priemere 6 mm 
  • dostupné veľkosti: 35, 45, 60, 75 
  • kruhová guma s priemerom 13 mm
  • súčasťou balenia je harpúna, lanko, šíp so závitom a hrot

Rozmery:

Model Dĺžka tela  Celková dĺžka aj so šípom Dĺžka šípu Dĺžka kruhovej gumy
Apache 35  35 cm 103 cm 90 cm 26 cm
Apache 45 45 cm  113 cm  105 cm  45 cm 
Apache 60  60 cm  125 cm  115 cm  34 cm 
Apache 75 75 cm  136 cm  125 cm  39 cm 

 

TIP: Pre zvýšenie sily a presnosti harpúny si môžete dokúpiť hrubšiu gumu.  

Naše hodnotenie: Cressi Apache je jednoduchá, no zato  spoľahlivá harpúna hlavne pre začínajúcich, alebo rekreačných spearfisherov. Použiť ju môžete aj ako druhú tzv. záložnú harpúnu pre lov v ťažko dostupnom teréne, v plytčinách, medzi skalami, v jaskyniach.

Upozornenie: Akákoľvek manipulácia harpúnou mimo vody je životu nebezpečná. Harpúny sú určené na rekreačné použitie v mori a výhradne na lov rýb pod vodou. Podľa Smernice pre ustanovenie a činnosť rybárskej stráže 670/219/08-00 je lov na ryby harpúnou v Slovenskej republike trestným činom pytliactva a internetový obchod Plutvy.sk neberie zodpovednosť za takéto použitie tohto tovaru.


Obchod s potápačskými potrebami Cressi v Bratislave, Plutvy.sk

Cressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb.
Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačovšnorchlistovfreediverov i spearfisherov.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

4,2 6 hodnotení
Pridať hodnotenie
5
3x
4
1x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.