Detské loptičky do vody Speedo

 
  • 1 z 2
 

Detské loptičky do vody, výborna pomôcka na výučbu plávania a letné šantenie v bazéne.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Ušetríte 1 € (–9 %)
Cena 8,33 € bez DPH
10 €
Kód tovaru 68-12250D703
Značka Speedo
Kategória Hračky do vody
 

Loptičky do vody Speedo Sea squad sú ideálne na hry vo vode, a zároveň prispievajú k zlepšeniu obratnosti Vašich ratolestí. Sú výbornou pomôckou na oboznámenie sa detí s vodou. Loptičky patria k jedným z najbezpečnejších doplnkov pri plávaní - vyrábané podľa Európskych bezpečnostných štandardov. Okrem bezpečnosti je výhodou dlhodobo udržateľný tvar, a rýchlo schnúci materiál. Vhodné na hranie v bazéne, v mori, alebo vo vani.

  • 3 ks loptičiek Speedo Sea squad 
  • pomôcka pre deti na oboznámenie sa s vodou
  • ideálne na hry vo vode, kurzy plávania
  • spĺňajú Európsky bezpečnostný štandard
  • nemeniaci sa tvar, rýchloschnúci materiál

detske plavecke pomôcky Speedo, loptičky do vody, pomôcka na učenie plávania

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
2x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.