Detská plávacia vesta Speedo Sea Squad

 

Plávacia vesta pre deti od 1 do 6 rokov.

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
Cena 27,50 € 27,50 € 27,50 € 24,99 € 24,99 € 24,99 € 24,99 € 24,99 € 24,99 € od 24,99 € bez DPH
33 € 33 € 33 € 29,99 € 29,99 € 29,99 € 29,99 € 29,99 € 29,99 € od 29,99 €    
Značka Speedo
Kategória Plavecké rukávniky a vesty
 

Detská plavecká vesta Speedo Sea Squad je vhodná pre deti od 1 do 6 rokov, ktoré sa učia plávať, alebo potrebujú podporiť pri plávaní v bazéne i na prírodných vodách.  Vesta je veľmi ľahká, príjemná na dotyk. Vnútorné penové vložky sú mäkké, prispôsobivé, neobmedzujú v pohybe. Vďaka prednému zipsu sa ľahko  rýchlo oblieka i vyzlieka. Použité materiály sú kvalitné, farby výrazné, bezpečné.

Plávacia vesta Sea Squad v skratke:

  • detská plávacia vesta
  • pomáha pri plávaní, buduje dôveru
  • poskytuje ochranu pred slnkom
  • vyrobená bez použitia PVC a latexu
  • polyesterová tkanina, penové vložky
  • predný zips
  • veľkosti 1-2 , 2-4, 4-6 rokov
  • farby červená, ružová
  • spĺňa európske bezpečnostné normy

Vestu je kompaktná, ľahko ju zbalíte na plavecký kurz aj dovolenku.

Tabuľka veľkostí. Vestu vyberajte podľa hmotnosti dieťaťa.

detska-vesta-speedo-tabulka-velkosti

Upozornenie. Vesta nie je záchranná plavecká pomôcka. Slúži ako nadnášacia pomôcka pri adaptácii dieťaťa na vodné prostredie. Používajte výhradne pod dozorom dospelej osoby.

Podobný produkt

Nosnosť (?) do 15kg
Produkt (?) Vesty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
7x
4
4x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.