Predajňa Plutvy.sk je otvorená ⌚ 8:30 - 17:00. Vstup v režime základ ✔️. Tešíme sa na vašu návštevu.

Plavecká maska Cressi Galileo

 
Tip
  • 1 z 3
 

Revolučná plavecká maska Cressi Galileo s pevným rámom pre rekreačných plavcov do bazénov a plavárni i na jazerá a prírodné vody.

Dostupnosť 15 dní
Môžeme doručiť do
21.7.22
Cena 35,50 € bez DPH
35,50 €    
Kód tovaru DE900144
Značka Cressi
Kategória Plavecké okuliare
 

Cressi Galileo predstavujú historický obrat vo výrobe plaveckých okuliarov. Šošovky sú vyrobené z tvrdeného skla, odolné voči poškriabaniu a zahmlievaniu. Sú osadené v pevnom ráme a umiestnené tak, aby nedochádzalo k typickému podvodnému skresleniu. Lícnica je vyrobená z tekutého hypoalergénneho silikónu, vďaka čomu sa výborne prispôsobí krivkám tváre a skvele tesní. Popruh je jednoducho nastaviteľný, osadený do patentovanej pracky, ktorá je úspešne používaná u potápačských okuliarov Cressi.

  • Cressi GalileoCressi Galileo pre rekreačných plavcov,
  • vhodné do bazéna i na otvorené vody,
  • šošovky z tvrdeného skla, nemajú bočné zakrivenie,
  • ochrana proti poškriabaniu a zahmlievaniu,
  • skvelá viditeľnosť bez skreslenia,
  • široká lícnica z hypoalergénneho silikónu,
  • výborne tesniace vlastnosti,
  • patentovaná pracka odvodená z potápačských okuliarov,
  • ľahké a presné ovládanie.

Naše hodnotenie: Inovatívne plavecké okuliare Cressi Galileo majú pevný rám (nie je mäkký a ohybný ako bežné plavecké okuliare), špeciálne osadené šošovky, ktoré ponúkajú vynikajúci výhľad a doťahovací systém ktorý sa úspešné dlhé roky používa u potápačských okuliarov. Výborne sadnú na takmer každý typ tváre, odporúčame ich najmä rekreačným plavcom do bazénov, plavárni, na jazerá aj prírodné vody.

plávanie okuliare Cressi, Arena, Speedo

Podobný produkt

Level (?) Rekreačné
Použitie (?) Indoor, Outdoor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
3x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.