Predajňa Plutvy.sk je otvorená ⌚ 8:30 - 17:00. Vstup v režime základ ✔️. Tešíme sa na vašu návštevu.

Plavecké okuliare Cressi Flash

 
Akcia
  • 1 z 5
 
Cressi Flash univerzálne plavecké okuliare pre skúsených plavcov i plavkyne. Moderné materiály, kompaktné rozmery.
Dostupnosť 10 dní
Variant
Môžeme doručiť do
6.6.22
Cena 21,25 € bez DPH
25,50 €    
Značka Cressi
Kategória Plavecké okuliare
 

Cressi Flash sú kompaktné plavecké okuliare pre pokročilých plavcov ktoré výborne sadnú mužom i ženám. Samostatné šošovky s miernym zakrivením ponúkajú výbornú viditeľnosť. Navzájom sú spojené pružným nosným mostíkom. Jednoducho nastaviteľné mikrometrické spony prechádzajú do silikónového pásika, ktorý sa na temene rozdeľuje pre pevnejšie uchytenie.

  • Cressi Flash pre pokročilých plavcov,
  • výborne sadnú mužom i ženám,
  • zakrivenie šošoviek 18°,
  • 100% UV ochrana,
  • ochrana proti zahmlievaniu a poškriabaniu,
  • pružný spoj, nastaviteľné pracky,
  • dvojitý pásik pre pevnejšie ukotvenie na hlave.

Pokročilá technológia pri navrhovaní týchto jedinečných okuliarov, zabezpečuje vynikajúce tesniace účinky.  Okuliare sú vyrábané z hypoalergénneho materiálu, s UV filtrom a nastaviteľným pásikom ideálne pre rekreačné plávanie, športové tréningy, triatlon a hydrospeeding.

Naše hodnotenie: Kompaktné rozmery, výborná viditeľnosť a skvelé použité materiály robia z Cressi Flash veľmi obľúbené okuliare pre skúsených plavcov. Vďaka pružnému nosnému pásiku sa výborne prispôsobia na rôzne typy tvári, preto si ich radi vyberajú ženy i muži.

Podobný produkt

Level (?) Rekreačné
Použitie (?) Indoor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
9x
4
9x
3
11x
2
2x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.