Neoprénová čiapka Eddy

 

Eddy je 3mm neoprénová čiapka na zimné plávanie a otužovanie. Pružný neoprén výborne chráni hlavu a uši.

Dostupnosť Zvoľte variant 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní
Variant
Môžeme doručiť do
13.10.22 13.10.22 13.10.22 13.10.22 13.10.22 13.10.22 13.10.22 13.10.22 13.10.22 13.10.22
Cena 27,46 € bez DPH
32,95 €    
Značka Agama
Kategória Neoprénové čiapky
 

Neoprénová čiapka Eddy kompletne chráni hlavu a uši pred nepríjemným chladom i mrazom. Čiapka je vyrobená z 3mm pružného a mäkkého neoprénu, určená na otužovanie, plávanie v studenej vode a ďalšie vodné športy, či zimné aktivity.

Zapínanie na suchý zips udrží kuklu na hlave, tá sa nešmýka ani pri športovaní, či väčšej aktivite.

Po stranách kukly je tzv. Smooth Skin neoprén. Tento neoprén má gumovú povrchovú úpravu, ktorá odpudzuje vodu a vietor, pričom absorbuje teplo zo slnka a zachytáva teplo.

Čiapka Eddy v skratke:

 • neoprénová plavecká čiapka
 • vyrobená z 3 mm hrubého neoprénu
 • pružná a veľmi pohodlná
 • vhodná pre mužov i ženy
 • výborná ochrana hlavy a uší,
 • zapínanie pod bradou na suchý zips - kukla sa nevyhŕňa a drží pevne
 • dostupné veľkosti: XS, S, M, L

neoprénová kukla Agama Eddy obvod hlavy na plutvy.sk 

čiapka Eddy je vhodná na:

 • plávanie: čiapka vás výborne ochráni pred chladom počas plávania na jar alebo jeseň, kedy už teplota vody klesá. Čiapka sa vďaka suchému zipsu, ktorý si môžete utiahnuť pod bradou, nevyhŕňa a nezlieza z hlavy.
 • otužovanie a zimné plávanie: 3 mm hrubý neoprén dostatočne izoluje vašu hlavu od chladnej vody, vďaka čomu ju môžete počas plávania v zime ponoriť. 

Hlavné výhody neoprénovej čiapky Eddy:

 Triatlonová kukla Agama Eddy vyrobená z 3 mm hrubého neoprénu, Plutvy.sk Bratislava

Doplnková výbava:

 • Pre plavcov: Čiapka Eddy využijete aj na jar alebo či jeseň na otvorenej vode. Výborným doplnkom sú triatlonové okuliare AquaSphere Kayenne a plavecká bója ZONE3 Dry Bag, ktorá zvýši vašu bezpečnosť.
 • Pre otužilcov: Ochrana rúk a nôh je dôležitá, preto odporúčame nízke neoprénové topánky Agama Rock a rukavice Agama Rock Superstretch. Poskytujú efektívnu ochranu a izoláciu pred chladom pri otužovaní.

Naše hodnotenie:

Eddy je teplá čiapka z hrubšieho neoprénu, ktorá chráni celú hlavu a uši. Aby čiapka lepšie tesnila, a pri plávaní sa nešmýkala z hlavy má pod bradou zapínanie na suchý zips. Pás suchého zipsu je dostatočne hrubý, aby netlačil, neprekážal a vy ste sa pri plávaní, alebo iných aktivitách cítili pohodlne. 

O výrobcovi:

História firmy Agama siaha do roku 1991. Momentálne je najväčším výrobcom neoprénových a membránových oblekov v ČR a SR. Výrábajú neoprénové obleky pre profesionálne a rekreačné potápanie, pre windsurfing, rafting, kiteboarding, rybolov a podobné vodné športy. Taktiež  sú výrobcom profesionálnych suchých neoprénových a trilaminátových oblekov pre pracovné potápanie, pre vodné záchranné služby, hasičov, armádu, políciu, ktoré okrem iného podliehajú certifikácii. Potápačské príslušenstvo značky Agama je prepracované a kvalitné, a aj napriek tomu ich ceny sú dostupné pre každdého.

Agama vyniká svojimi kvalitnými výrobkami a vybavením pre vodákov a profesionálnych potápačov, ktorí potrebujú tú najlepšiu potápačskú techniku. Firma Agama ponúka široký sortiment pre každého,či už je to profesionál alebo rekreant. Technické skúsenosti a odhodlanie k inováciám, umožnili spoločnosti Agama udržať si výborné postavenie v potápačskom odvetví už niekoľko rokov.

agama-ceska-jednicka-na-trhu-s-neoprenmi-plutvy-sk

Podobný produkt

Produkt (?) Čiapky
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
MM Avatar autora NEOPRÉNOVÁ ČIAPKA EDDY 22.12.20 13:28
Dobrý deň prajem, k výberu čiapky by som poprosil upresniť, obvod hlavy mam 57cm takže vyhovuje veľkosť M. No pri ikonke "Zvoľte variant" je tam uvedená veľkosť M/L. Poprosím o vysvetlenie. Ďakujem Marián
Odpovedať

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
6x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

História firmy Agama siaha do roku 1991 kedy sme sa prvý raz mohli stretnúť s ich výrobkami. Je najväčším výrobcom neoprénových a membránových oblekov v ČR a SR.

Agama Zlín český výrobcaČinnosťou firmy Agama je výroba neoprénových oblekov pre profesionálne a rekreačné potápanie, pre windsurfing, rafting, kiteboarding, rybolov a podobné vodné športy. Taktiež  je výrobcom profesionálnych suchých neoprénových a trilaminátových oblekov pre pracovné potápanie, pre vodné záchranné služby, hasičov, armádu, políciu, ktoré okrem iného podliehajú certifikácii. Potápačské príslušenstvo značky Agama je prepracované a kvalitné, no napriek tomu ich ceny sú dostupné pre každého.

Agama vyniká svojimi kvalitnými výrobkami a vybavením pre vodákov a profesionálnych potápačov, ktorí potrebujú tú najlepšiu potápačskú techniku. Firma Agama ponúka široký sortiment pre každého,či už je to profesionál alebo rekreant. Technické skúsenosti a odhodlanie k inováciám, umožnili spoločnosti Agama udržať si výborné postavenie v potápačskom odvetví už niekoľko rokov.