PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Potápačská maska Aqualung Favola

 

Moderná maska na potápanie a šnorchlovanie s luxusným výhľadom.

Dostupnosť Zvoľte variant 7 dní Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
6.6.24 28.5.24
Cena 40,33 € bez DPH
48,40 €    
Značka Aqualung
Kategória Potápačské masky
 

Aqualung Favola je potápačská maska s veľkými, naklopenými šošovkami, ktorá poskytuje luxusný výhľad. Hlavnou prednosťou masky sú naklonené šošovky, ktoré poskytujú výrazne lepší prehľad pri šnorchlovaní i potápaní. Vyrobené sú z číreho, tvrdeného skla. Sukňu a nosník má Favola vyrobenú z kvalitého silikónu. Samozrejmosťou je dvojité tesnenie a jednoduché vyrovnanie tlaku. Remienok je široký, pohodlný, veľmi dobre drží na záhlaví. Pracky na maske sú rýchlo nastaviteľné a uvoľníte ich jednoduchým stlačením.

maska na potápanie a šnorchlovanie Aqualung Favola modrá - v eshope Plutvy.sk

MASKA NA POTÁPANIE AQUALUNG FAVOLA:

  • maska na potápanie, šnorchlovanie
  • veľké zorné pole, nížší vnútorný objem
  • prispôsobivá a veľmi pohodlná
  • naklopené šošovky zväčšujú horizontálny uhol
  • nízky profil znižuje odpor vody
  • jednoduchšie vyrovnanie tlaku
  • patentované, flexibilné spony 
  • rýchlonastavitené pracky
  • široký popruh zaisťuje stabilitu a pohodlie
  • silikón v čiernom aj priehľadnom prevedení

 

Naše hodnotenie: Aqualung Favola je veľmi pekná, moderná a ľahká maska, ktorá sadne na väčšinu typov tvárí. Naklopené šošovky vám poskytnú lepšie periférne videnie, rozšíria výhľad najmä smerom nad a pod seba. Dvojšošovková konštrukcia ponúka nižší vnútorný objem. Nižší profil znamená menší odpor vody a väčšiu stabilitu masky na tvári. Celkovo ide o veľmi vydarený model, ktorého prednosti ocenia skúsenejší potápači i šnorchlisti.

potápačské masky Aqualung v eshope a obchode Plutvy.sk

 

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Aqualung je známy francúzsky výrobca potápačskej výbavy, potápačských setov a dýchacich prístrojov. Názov Aqualung prvý krát predstavil svetu Jacques-Yves Cousteau, potápač, ekológ, prieskumník a spolutvorca potápačského prístroja s otvoreným okruhom.

V našej ponuke nájdete najmä plutvy, masky, šnorchle, šnorchlovacie sety a ďalšie príslušenstvo, ktoré Aqualung vyrába s kombináciou kvalitných materiálov a neustálej technologickej inovácie. S výrobkami Aqua Lung si s ľahkosťou a pôžitkom vychutnáte krásy vodných športov.