Triatlonový neoprén Zone3 SwimRun Evolution + zadarmo plavecká bója

 
Doprava zadarmo + Darček ZADARMO
 • 1 z 15
 

Unikátny krátky neoprén navrhnutý švajčiarskymi vrcholovými športovcami pre náročných triatlonistov

Dostupnosť Zvoľte variant 10 dní 10 dní 10 dní 10 dní 10 dní
Variant
Môžeme doručiť do
12.10.23 12.10.23 12.10.23 12.10.23 12.10.23
Cena 391,66 € 391,66 € 391,66 € 302,92 € 302,92 € od 302,92 € bez DPH
469,99 € 469,99 € 469,99 € 363,50 € 363,50 € od 363,50 €    
Značka Zone3
Kategória Novinky
 

Zone3 SwimRun Evolution je neoprénová krátka kombinéza špeciálne navrhnutá na triatlon a plávanie na otvorenej vode. Bola konštruovaná v spolupráci so švédskymi vrcholovými športovcami a je zaradená medzi top triatlonové neoprény v časopise 220 Triathlon, kde dostala prívlastok Game Changer of the Year. Ponúka spojenie kvalitných materiálov a technológií, ktoré zabezpečujú pohodliefunkčnosť a tepelný komfort ako pri plávaní, tak aj pri behu. 

Kombinéza Evolution je vyrobená z Yamamoto neoprénu, ktorý je známy svojou ľahkosťou a funkčnými vlastnosťami. Hlavnou štruktúrnou zložkou materiálu je organický vápenec, čo pomáha šetriť životné prostredie a zefektívňovať plavcové výkony. Čiastočné vylúčenie ropy z výrobného procesu uzatvára morfológiu buniek, čím pomáha zvyšovať vztlak a tepelnú izoláciu. Povrchová úprava Nano SCS povlakom pomáha športovcovi nadobudnúť vysokú rýchlosť znížením odporu vody na minimum. Bežné neoprénové obleky znižujú odpor na koeficient 4. V prípade obleku Evolution je tento koeficient len 0,021. Tento zásadný rozdiel vypovedá o skvelých hydrodynamických vlastnostiach a flexibilite neoprénu.

Zone3 Swimrun Evolution pretekarsky neoprn plavanie a triatlon, Plutvy.sk

Oblasť podpazušia je dizajnovaná pre čo najvyššiu pružnosť, pohodlie a rozšírenie. Pohyby sú preto až 7x voľnejšie a rozsiahlejšie ako u bežných neoprénov. Pestrofarebné manžety kombinézy zvyšujú viditeľnosť plavca a sú ošetrené technológiou Pro-Speed. Na vnútornej strane rukávov, teste nad lakťami, je zabudovaný silikónový pásik, ktorý zabezpečuje ľahké vyhŕňanie pri behu a zároveň pevnú fixáciu pri plávaní. Vďaka týmto úpravám a inovatívnemu umiestneniu zipsu na prednej strane je obliekanie a vyzliekanie neoprénu jednoduchšie.

Zaujímavými doplnkami sú dve predné menšie vrecká a jedno vrecko na chrbtovej strane. Potrebné veci preto môžete mať stále pri sebe, rovnako ako zabudovanú píšťalku a kompas, ktoré sú súčasťou každého obleku Zone3 SwimRun Evolution. Je vyrábaný v dámskom aj pánskom prevedení vo viacerých veľkostiach, ktoré dokonalo kopírujú takmer každý typ atletickej postavy. 

HLAVNÉ VÝHODY ZONE3 SWIMRUN EVOLUTION:

 • špeciálny dizajn pre pohodlné plávanie a beh
 • ľahký materiál Yamamoto
 • šetrný k ŽP upravením výrobného procesu
 • zvyšuje rýchlosť plavca takmer úplným znížením odporu vody
 • 7x vyššia voľnosť pohybov a maximálnych záberov
 • manžety ošetrené Pro-Speed technológiou
 • silikónový pásik nad lakťami
 • zips umiestnený na prednej strane uľahčuje obliekanie
 • dve predné vrecká a jedno veľké vrecko v oblasti ľadvín
 • zabudovaná píšťalka a kompas
 • dodávaný v dámskom aj pánskom prevedení
 • vyrobený v spolupráci so švajčiarskymi športovcami
 • prestížnym časopisom označený za Game Changer-a roku

Tabuľka veľkostí:

Zone3 Swimrunevolution tabuľka veľkostí Plutvy.sk

 

Podobné produkty

Produkt (?) Neoprény
Typ (?) Dlhý, Krátky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Zone3 je známa britská spoločnosť, ktorá vyrába neoprénové obleky a doplnky na triatlon od roku 2007. Ich produkty sú navrhnuté v spolupráci so športovcami. Jedná sa o jednu z najdôveryhodnejších značiek triatlonu a výrobcu najpredávanejších oblekov.

Zone3 vytvára neoprénové obleky, ktorých cieľom je maximalizovať zážitok z plávania, zvýšiť plavecký výkon a v neposlednom rade poskytovať potrebnú ochranu pred chladom. Ich ponuka je tiež bohatá na veľké množstvo plaveckých a triatlonových doplnkov.