Plavecký neoprén Zone3 Vision + zadarmo plavecká bója

 
Doprava zadarmo + Darček ZADARMO
  • 1 z 21
 

Zone3 Vision je špičkový neoprénový oblek strednej úrovne pre plavcov a triatlonistov na otvorených vodách. K nákupu neoprénu Vision získate plaveckú bóju Mad Wave Dry Bag zadarmo!

Dostupnosť Zvoľte variant 7 dní Skladom (1 ks) 7 dní 7 dní Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní Skladom (1 ks) 7 dní
Variant
Môžeme doručiť do
10.10.23 29.9.23 10.10.23 10.10.23 29.9.23 29.9.23 10.10.23 10.10.23 10.10.23 10.10.23 10.10.23 10.10.23 10.10.23 10.10.23 29.9.23 10.10.23
Cena 358,58 € bez DPH
430,30 €    
Značka Zone3
Kategória Neoprény na plávanie
 

Zone3 Vision je skvelý plavecký neoprén pre začínajúcich a pokročilých triatlonistov alebo plavcov na otvorenej vode. Dizajn kombinézy je zameraný na podporu podávania maximálnych výkonov, zvýšenie rýchlosti a vztlaku plavca. Ponúka rozsiahlu flexibilitu v oblasti paží a ramien, čím spomedzi neoprénov Zone3 vyniká.  

Vision pozdvihuje úroveň triatlonových neoprénov od Zone3 do úplne nových výšok. Povrch neoprénu je pokrytý Speedflo filmom, ktorý znižuje odpor vzduchu. Neoprén je podšitý Free Flex materiálom, ktorý zabezpečuje komfort a flexibilitu pri nosení neoprénu rovnako ako laserom strihaný golier. Kombinéza má revolučné delenie svojich častí na tzv. panely. Ramenný panel je jednodielny a siaha od lakťa cez ramená po druhý lakeť. Panel tvorí ohromne pružný neoprén Flex-Fit čo zefektívňuje rozsah pohybov paží a minimalizuje zaťaženie ramenných kĺbov. Vztlakový panel hrude je tvorený 5 mm hrubým neoprénom. Ten podporuje správne dýchanie, polohu tela a šetrné využívanie energie. Panel v oblasti manžiet rúk aj nôh je tvorení Pro-Speed filmom, ktorý zvyšuje rýchlosť plavca a má modré metalické sfarbenie. Chrbtový panel je obohatený o holografický prvok, ktorý podobne ako manžety, zvyšujú plavcovú viditeľnosť. 

Zone3 Vision je:

  • špičkový neoprén pre dospelých začínajúcich plavcov
  • film Speedflo, ProSpeed a podšívka z Free Flex materiálu
    podporujú plavcovú rýchlosť a pocit pohodlia
  • flexibilita pohybov paží a ramien
  • vztlakový panel hrubý 5 mm
  • holografické manžety a chrbát

Tabuľka veľkosti:

veľkosti neoprenu na triatlon Zone3 Vision, v obchode Plutvy.sk

POROVNANIE VISION a ADVANCE

Vision je pokračovaním modelu Advance od Zone3. Oba neoprény sú navrhnuté pre začínajúcich a mierne pokročilých triatlonistov alebo plavcov na otvorenej vode.Tieto obleky sa zhodujú vo využívaní filmu Speedflo na povrchu, Pro-Speed na manžetách a podšívkou z Free Flex materiálu. Neoprény preto zabezpečujú pohodlie plavca a podporujú jeho rýchlosť. Znaky, ktoré kombinézy odlišujú sú v delení panelov obleku, hrúbke vztlakového panelu, farebnom dizajne a v neposlednom rade v materiále. Neoprén Advance je tvorený 70% neoprénom a 30% pogumovaným neoprénom; v porovnaní s kombinézou Vision je menej členený a hrúbka vztlakového panelu je nižšia (3mm). Neoprén Vision je tvorený 90% neoprénom a 10% nylónom - je mäkší ako Advance kombinéza. V porovnaní s Advance oblekom lepšie minimalizuje aerodynamický odpor vody, a tým efektívnejšie zvyšuje rýchlosť plavca. Kombinéza Vision v porovnaní s Advance vyniká lepšou flexibilitou v ramenách pri rovnakej celkovej hrúbke a nadľahčení.

 triatlonový neoprén pre ženy Zone3 Vision, v obchode Plutvy.sk

Podobné produkty

Produkt (?) Neoprény
Typ (?) Dlhý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Zone3 je známa britská spoločnosť, ktorá vyrába neoprénové obleky a doplnky na triatlon od roku 2007. Ich produkty sú navrhnuté v spolupráci so športovcami. Jedná sa o jednu z najdôveryhodnejších značiek triatlonu a výrobcu najpredávanejších oblekov.

Zone3 vytvára neoprénové obleky, ktorých cieľom je maximalizovať zážitok z plávania, zvýšiť plavecký výkon a v neposlednom rade poskytovať potrebnú ochranu pred chladom. Ich ponuka je tiež bohatá na veľké množstvo plaveckých a triatlonových doplnkov.