Neoprénové ponožky Agama Beta 1.5mm

 
Tip
  • 1 z 6
 

Nízke neoprénové ponožky vhodné do plutiev aj na plážový volejbal.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Skladom (1 ks) 7 dní 7 dní
Variant
Môžeme doručiť do
26.10.21 26.10.21 26.10.21 26.10.21 26.10.21 5.11.21 5.11.21
Cena 13,29 € bez DPH
15,95 €    
Značka Agama
Kategória Neoprénové ponožky
 

Agama Beta sú nízke a tenké neoprénové ponožky vyrobené z 1.5 mm hrubého neoprénu. Tieto pevné neoprénové ponožky s protišmykovou úpravou podošvy sú vhodné najmä ako zateplenie do plutiev na potápanie. Dajú sa však využiť aj na množstvo iných športov, akými sú napríklad plážový volejbal či canyoning. Môžu tiež slúžiť ako zateplenie do rybárskych topánok a čižiem

NEOPRÉNOVÉ PONOŽKY AGAMA BETA V SKRATKE:

  • nízke neoprénové ponožky
  • 1.5 mm tenký neoprén
  • protišmyková úprava na podošve
  • vhodné najmä do plutiev
  • využívané na rôzne športy, vhodné aj na plážový volejbal
  • v zime zahrejú, v lete ochránia nohy
  • dostupné vo veľkostiach 34/35 - 46/47

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

História firmy Agama siaha do roku 1991 kedy sme sa prvý raz mohli stretnúť s ich výrobkami. Je najväčším výrobcom neoprénových a membránových oblekov v ČR a SR.

Agama Zlín český výrobcaČinnosťou firmy Agama je výroba neoprénových oblekov pre profesionálne a rekreačné potápanie, pre windsurfing, rafting, kiteboarding, rybolov a podobné vodné športy. Taktiež  je výrobcom profesionálnych suchých neoprénových a trilaminátových oblekov pre pracovné potápanie, pre vodné záchranné služby, hasičov, armádu, políciu, ktoré okrem iného podliehajú certifikácii. Potápačské príslušenstvo značky Agama je prepracované a kvalitné, no napriek tomu ich ceny sú dostupné pre každého.

Agama vyniká svojimi kvalitnými výrobkami a vybavením pre vodákov a profesionálnych potápačov, ktorí potrebujú tú najlepšiu potápačskú techniku. Firma Agama ponúka široký sortiment pre každého,či už je to profesionál alebo rekreant. Technické skúsenosti a odhodlanie k inováciám, umožnili spoločnosti Agama udržať si výborné postavenie v potápačskom odvetví už niekoľko rokov.