PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecká bója Zone3 Dry Bag

 
TOP kvalita
 • 1 z 5
 

Bezpečná plavecká bója s úložným priestorom, vo výraznej oranžovej farbe. Objem: 28 l

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (3 ks) Skladom (>3 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
25.6.24 25.6.24
Cena 40,67 € bez DPH
48,80 €    
Značka Zone3
Kategória Plavecké bóje
 

Zone3 Swim Buoy je nafukovacia plavecká bója jasnej oranžovej farby, ideálna na zvýšenie viditeľnosti plavca na otvorenej vode a uloženie výbavy počas plávania. Kľúče od auta, mobil, doklady, či iné veci už nemusíte schovávať na brehu medzi kameňmi. Všetko sa vám zmestí do tejto plaveckej bóje.

Plavecká bója Zone3 je vybavená o dve nafukovacie komory a jednu odkladaciu komoru, do ktorej si môžete bezpečne odložiť veci. Nafukovacie komory sú oddelené od úložnej, vďaka čomu je zaručený väčší vztlak, než pri bežných suchých vakoch. Je možné ju bezpečne pripevniť okolo pása plavca, pomocou nastaviteľného popruhu. Dĺžka je presne taká, akú potrebujete, aby bója nezavadzala pri plávaní.

plavecka-nafukovacia-boja-zone-3-pre-triatlonistov-plutvy-sk

Bója je veľmi pevná a odolná. Je vyrobená z pevného nylónu s náterom, ktorý odpudzuje vodu.

Tento vak odporúčame každému, kto rád pláva na otvorenej vode a potrebuje uložiť svoje cennosti a súpravu so sebou. Zmestíte do nej nie len maličkosti, ale aj uterák či tričko a kraťasy. Bója vám navyše poskytuje bezpečie - môžete sa na ňu zavesiť, oddýchnuť si.

Zone3 Swim Buoy v skratke:

 • pevná nafukovacia plavecká bója 
 • vhodná ako bezpečnostná bójka na otvorenej vode - jazero, more...
 • vybavená 3 komorami - 2 nafukovacie, 1 úložná pre cennosti a odloženie výbavy
 • poskytuje vysoký vztlak - udrží dospelého muža na hladine
 • výrazná oranžová farba, pre čo najlepšiu viditeľnosť
 • objem 28 l -  dostatok priestoru na suché oblečenie, uteráky, žabky atď.
 • rozmery 50 cm x 35 cm

Ako sa plavecká bója používa?

 1. Vložte do vaku cennosti
 2. Horný lem stočte 4-krát a následne zaistite pracku
 3. Uvoľnite horný ventil odskrutkovaním a nafúknite prvú komoru. Postup zopakujte na spodnom ventile.
 4. Nastavte si popruh na pohodlnú veľkosť a pripevnite si ho okolo pása.
 5. Hotovo. :) Ste pripravení ísť plávať.

 

O výrobcovi:

Zone3 je známa britská spoločnosť, ktorá vyrába neoprénové obleky a doplnky na triatlon od roku 2007. Ich produkty sú navrhnuté v spolupráci so športovcami. Jedná sa o jednu z najdôveryhodnejších značiek triatlonu a výrobcu najpredávanejších oblekov. Zone3 vytvára neoprénové obleky, ktorých cieľom je maximalizovať zážitok z plávania, zvýšiť plavecký výkon a v neposlednom rade poskytovať potrebnú ochranu pred chladom. Ich ponuka je tiež bohatá na veľké množstvo plaveckých a triatlonových doplnkov. 

triatlonove-vybavenie-pre-plavcov-zone3-plutvy-sk

Podobné produkty

Kritérium (?) S úložným priestorom
Aplikácie (?) Bez popruhov
Farba (?) Ružová, Oranžová
Produkt (?) Plavecké boje, plaváky

Ilustračné video bóje priamo z vody


Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora Nosnosť 7.9.18 00:29
Dobrý deň, mám 90kg, udrží ma bójka nad hladinou ?
Odpovedať
J Avatar autora 8.9.19 21:21
Dobrý deň, mám túto bójku od júna. Bójka by mala udržať nad hladinou človeka do 90 kg. Avšak po určitom čase bójka stráca tlak a je potrebné ju priebežne kontrolovať a dofukovať. Odporúčal by som aspoň raz za 30 minút. Taktiež je potrebné kontrolovať prítomnosť tesnení na nafukovacích ventiloch. Niekedy sa zvykne tesnenie stratiť, ale stačí ho nahradiť adekvátnym gumeným tesnením. Bójku je potrebné nafukovať striedavo do oboch ventilov. Takže uzavrel by som to takto, plne nafúknutá bójka by vás udržať mala.
D Avatar autora 7.9.18 10:11
Príjemný deň, Martin, bója vás bez problémov udrží na hladine.
Pridať hodnotenie
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
S Avatar autora | 7.7.20
perfect pomôcka, či to nastavím pre dieťa v páse alebo sebe. Úžástná výrazná ružová farba a objednam aj synovi na 13te narodeniny oranžovú, teším sa opäť na ďalšie nákupy .
5
R Avatar autora | 5.7.19
????
5
J Avatar autora | 28.6.19
Bójka neprekáža pri plávaní, priestor na uloženie vecí je priestranný aj na šľapky, tričko, mobil, kľúče od auta. Pre neplavcov by som ju neodporúčal, pretože bójka namiesto vás plávať nebude. Ide skôr o určitý komfort s uložením vecí a viditeľnosť na otvorenej hladine.
5
JB Avatar autora | 13.6.19
Perfektná vec jednak na uloženie svojich vecí, človek už nemusí tŕpnuť, či mu niekto niečo šľohne. Chvalabohu, zatiaľ som nemusel použiť na to hlavné .

Zone3 je známa britská spoločnosť, ktorá vyrába neoprénové obleky a doplnky na triatlon od roku 2007. Ich produkty sú navrhnuté v spolupráci so športovcami. Jedná sa o jednu z najdôveryhodnejších značiek triatlonu a výrobcu najpredávanejších oblekov.

Zone3 vytvára neoprénové obleky, ktorých cieľom je maximalizovať zážitok z plávania, zvýšiť plavecký výkon a v neposlednom rade poskytovať potrebnú ochranu pred chladom. Ich ponuka je tiež bohatá na veľké množstvo plaveckých a triatlonových doplnkov.