PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Nafukovací plavák BornToSwim SwimRun

 
Najobľúbenejšie
  • 1 z 5
 

Bezpečnostná nafukovacia bója vo verzii SwimRun. Vhodný na plávanie i beh. 

Dostupnosť 7 dní
Môžeme doručiť do
26.7.24
Cena 41,63 € bez DPH
49,95 €    
Kód tovaru 3159
Značka BornToSwim
Kategória Plavecké bóje
 

BornToSwim SwimRun je nafukovacia plavecká bója v kombinovanom prevedení pre plávanie i beh. Je vhodná pre športovcov, ktorý chcú svoj plavecký tréning obohatiť o beh a zjednodušiť si prepravu cenností a osobných vecí - poskytuje možnosť nosiť aj ako ruksak pri behu a pri plávaní použiť ako výraznú bezpečnostnú bójku. 

Je vyrobená z pevného materiálu, výraznej oranžovej farby. Poskytuje tak potrebnú viditeľnosť plavca na otvorenej vode. Jej objem je až 28 litrov, vďaka čomu do nej zmestíte veľa vecí, a jej vysoký vztlak udrží dospelého človeka na hladine. 

Bója BornToSwim SwimRun je vybavená jednou nafukovacou komorou a jednou úložnou, do ktorej môžete bezpečne uschovať cennosti a osobné veci - mobil, kľúče, doklady, tričko, šľapky... Nafukovacia komory je oddelené od úložnej, vďaka čomu je zachovaný potrebný vztlak.

Nastaviteľný popruh je súčasťou bóje a umožňuje vám pripevniť si ju okolo pása. Pri plávaní nezavadzia a neobmedzuje. Dĺžka je presne taká, akú potrebujete.

SWIMRUN BÓJA  BORNTOSWIM V SKRATKE:

  • pevná nafukovacia plavecká bója 
  • výrazná oranžová farba, pre čo najlepšiu viditeľnosť
  • vhodná ako bezpečnostná bójka na otvorenej vode
  • vybavená 2 komorami - 1 nafukovacia, 1 úložná pre osobné veci
  • poskytuje vysoký vztlak - udrží dospelého muža na hladine
  • objem 28 l -  dostatok priestoru na suché oblečenie, uteráky, žabky atď.
  • rozmery 50 cm x 35 cm
  • súčasťou bójky je popruh na pás, a 2 popruh na nosenie na ramene

BornToSwim je moderná plavecká značka, založená bývalými profesionálnymi plavcami. Sústredí sa na kvalitné produkty, ktoré vám svojimi farbami a prevedením budú prinášať pozitívnu energiu, radosť a nadšenie. Kombinácia sýtych, pastelových, či reflexných farieb a nápadité logo vás odlíšia v bezéne i na pláži. Plutvy.sk sú hrdým distribútorom značky BornToSwim na Slovensku

Oficiálny distribútor Born To Swim na Slovensku Plutvy.sk

Podobné produkty

Kritérium (?) S úložným priestorom
Aplikácie (?) S popruhmi
Farba (?) Oranžová
Produkt (?) Plavecké boje, plaváky
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
J Avatar autora PLAVÁK BORNTOSWIM SWIMRUN 26.6.19 10:35
Pozdravujem, chcem sa opýtať či sa dá vzduchová komora nafúkať ústami alebo nato treba pumpu. Ďalšia otázka je či môžem mať v batohu pri plávaní fľašu s vodou. Ďakujem,
Odpovedať
D Avatar autora 26.6.19 12:15
Príjemný deň, p. Juraj, všetky plavecké bójky sa dajú nafúkať ústami. Nie je potrebná žiadna pumpa. Čo sa týka fľaše s vodou, samozrejme, nie je problém. Treba však povedať, že čím ťažšie veci budú vo vaku tým ťažší bude a o to menej bude nadnášať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

BornToSwim je moderná plavecká značka, založená bývalými profesionálynmi plavcami. Sústredí sa na kvalitné produkty, ktoré vám svojimi farbami a prevedením budú prinášať pozitívnu energiu, radosť a nadšenie. Kombinácia sýtych, pastelových, či reflexných farieb a nápadité logo vás odlíšia v bezéne i na pláži. 

Plutvy.sk sú hrdým distribútorom značky BornToSwim na Slovensku

BornToSwim plavecká značka, oficiálny distrubútor na Slovensku obchod a eshop Plutvy.sk