Juniorské plavecké okuliare Speedo Futura Biofuse

 
  • 1 z 4
 

Plavecké okuliare pre juniorov a mladých ľudí od 6 do 14 rokov.

Dostupnosť Zvoľte variant 5 dní Momentálne nedostupné
Variant
Cena 15 € bez DPH
18 €    
Značka Speedo
Kategória Detské plavecké okuliare a masky
 

Speedo Futura Biofuse sú plavecké okuliare pre deti a juniorov od 6 do 14 rokov. Okuliare sú vhodné na rekreačné a tréningové plávanie a pravidelné používanie v bazéne aj na otvorených vodách. Kvalitný UV filter odráža škodlivé žiarenie typu UVA aj UVB. Najväčšími výhodami sú najmä veľmi veľké šošovky, mäkké, hypoalergénne tesnenie a jednoduché nastavenie, ktoré prispôsobí Futury drobnejším aj vyspelejším plavcom. 

Okuliare vyrobené technológiou Biofuse majú veľmi mäkké tesnenie, vďaka tomu sú pohodlné, nevytvárajú otlaky okolo očí a výborne tesnia.

  • okuliare pre deti od 6 do 14 rokovSpeedo Futura Biofuse Junior okuliare pre deti na plavanie
  • široké zorné pole
  • mäkké tesnenie
  • pevný nosník
  • pevné, odolné materiály
  • technológia Biofuse
  • UVA i UVB filter
  • ochranná vrstva proti zahmlievaniu
  • modré a priehľadné šošovky 

Modré šošovky poskytujú lepšiu viditeľnosť v jasnom svetle, znižujú povrchové osvetlenie a a odlesky z vody. Vhodné sú do bazéna i na otvorené vody. 

Naše hodnotenie: Klasické plavecké okuliare od tradičného výrobcu Speedo s výbornou ochranou očí pri silnom osvetlení. Farebné šošovky sú vhodné na zimné plávanie v nazénoch i letné na jazerách. 

lacné, jednoduché plavecké okuliare pre deti a juniorov na Plutvy.sk

Podobné produkty

Farba (?) Modrá, Fialová
Vek, určenie (?) od 6 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
4x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.