Dámske plavky Speedo Boom Allover Muscleback

 

Dámske jednodielne plavky, vhodné pre akýkoľvek druh plávania

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Variant
Cena 43,33 € bez DPH
52 €    
Značka Speedo
Kategória Dámske plavky
 

Speedo Boom Allover Muscleback sú dámske jednodielne plavky, vhodné pre akýkoľvek druh plávania - aktívny tréning i rekreačné plávanie. Využiť ich môžete aj na rôzne vodné športy alebo aqua fitness. Vďaka strihu Muscleback poskytujú výbornú flexibilitu a voľnosť, vďaka čomu sú ideálnym "partnerom" na intenzívny tréning zameraný na výkon.

Sú vyrobené z materiálu Endurance10, ktorý je príjemný na dotyk, jemný k pokožke, 100% odolný voči chlóru a v porovnaní s bežnými plavkami až 10-krát trvácnejší. Svoju pevnosť, flexibilitu a farbu zachováva aj po častom používaní. Pri výrobe tkaniny bol taktiež použitý chloruodolný elastan Creora Highclo, ktorý zvyšuje celkovú životnosť plaviek. 

damske-jednodielne-plavky-speedo-boom-allover-muscleback-na-plavecky-treningplutvy_skSpodná časť plaviek je stredne vykrojená.

SPEEDO BOOM ALLOVER MUSCLEBACK

 • dámske jednodielne plavky
 • vhodné na pravidelný tréning v bazéne, jazere, mori
 • vyrobené sú z odolného a trvácneho materiálu Endurance10, v kombinácii s Creora HighClo
  • rýchloschnúci a prispôsobivý materiál
  • príjemný a jemný k pokožke
  • až 10-krát trvácnejšie ako bežné plavky
  • 100% odolnosť voči chlóru
 • otvorený chrbát v strihu Muscleback
 • stredne vykrojené
 • pestrofarebný dizajn
 • UV ochrana UPF50+
 • dostupné vo veľkostiach: 24 - 34

plavky-speedo-boom-allover-plutvy_sk

MATERIÁL

*Čo je to Endurance10? Druhý najodolnejší materiál od Speeda hneď po Endurance+. Tento materiál je až 10-krát odolnejší voči pôsobeniu chlóru a vplyvu slnečného žiarenia ako bežné plavky. Plavky si dlho zachovajú svoj tvar a farebnosť. Plavky sú veľmi pohodlné. Materiál je odolný voči predratiu alebo pretrhnutiu. Tento materiál je použitý hlavne na plavky na rekreačné plávanie. Je obohatený o vysoko-odolný elastan Creora HighClo vďaka čomu si udržiava flexibilitu a dobré vlastnosti po dlhý čas. 

TABUĽKA VEĽKOSTÍ

Speedo dásmke tréningové plavky veľkosti

Značka Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo. Vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.


obchod-speedo-plutvy-sk

Podobný produkt

Kritérium (?) Tenké ramienka
Farba (?) Čierna, Modrá, Ružová, Zelená, Oranžová, Tyrkysová, Fialová
Produkt (?) Plavky
Strih (?) Pretekársky, Jednodielne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.