Dámske plavky Speedo BoomStar Placement FlyBack

 
 • 1 z 4
 

Speedo BoomStar Placement FlyBack krásne pestrofarebné plavky s pohodlnými ramienkami a otvoreným chrbtom

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Variant
Cena 25,67 € bez DPH
30,80 €    
Značka Speedo
Kategória Dámske plavky
 

Speedo BoomStar Placement FlyBack sú dámske jednodielne plavky vhodné na pravidelné tréningy alebo na rekreačné plávanie v bazéne, mori alebo v jazere. Sú vyhotovené tak, aby poskytovali čo najväčšie pohodlie, flexibilitu a voľnosť pohybu pri plávaní.

Plavky majú klasický strih s hrubšími ramienkami, ktoré sa v oblasti lopatiek spájajú a pokračujú ako celok. Spodná časť má stredné vykrojenie, vďaka čomu umožňujú zväčšovať rozsah pohybov a prirodzenú pohyblivosť. V hornej časti sú doplnené o všitú športovú podprsenku bez výstuže, ktorá poskytuje istotu a oporu aj dámam s väčším poprsím.

Speedo BoomStar Placement FlyBack sú vyrobené z materiálu Endurance+, ktorý sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou voči chlóru, soliam a olejom. Na dotyk je látka veľmi mäkká  a príjemná. Poskytuje pohodlie aj pre citlivú pokožku; je pružná, flexibilná a na slnku rýchlo usychá. Dlhodobo si zachováva pôvodný tvar a sýtosť farieb a je odolnejšia voči pretrhnutiu či predretiu. Perfektne nalieha na krivky tela a verne ich kopíruje. Pomáha tak znižovať odpor vody, a tým zefektívňovať plavecký výkon.

DÁMSKE PLAVKY SPEEDO BOOMSTAR PLACEMENT FLYBACK

 • dámske športové jednodielne plavky
 • vhodné na pravidelné aj rekreačné plávanie
 • mäkké, pohodlné a pružné
 • hrubšie ramienka
 • stredné vykrojenie nohavičiek
 • zabudovaná športová podprsenka bez výstuže
 • vyrobené z Endurance+
 • odolnejšie voči chlóru
 • dlhodobo elastické a farebné 
 • rýchloschnúci a prispôsobivý materiál
 • príjemný a jemný k pokožke

 

TABUĽKA VEĽKOSTÍ

najoblubenejsie damske plavky Speedo tabulka velkosti

výrobca

Značka Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo. Vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.

obchod-speedo-plutvy-sk

 

Podobné produkty

Kritérium (?) Hrubé ramienka
Farba (?) Čierna, Modrá
Strih (?) Otvorený, Jednodielne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.