Potápačská maska Cressi Piuma Evolution Crystal

 
Tip TOP kvalita
  • 1 z 6
 
Cressi Puima Evolution Crystal je špičková potápačská maska s veľkou šošovkou a mimoriadne kvalitným silikónom, odolným proti starnutiu a žltnutiu.
Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
Cena 68,75 € bez DPH
82,50 €
Značka Cressi
Kategória Potápačské masky
 

Potápačská maska Cressi Puima Evolution Crystal sa vyznačujú malým vnútorným objemom a jedinečným dizajnom zauhlenia šošovky, ktorá otvára široké zorné pole. Na vnútornej strane masky je vložený tesniaci pásik, ktorý prilieha k tvári tak, aby maska poskytovala potápačovi dokonalé pohodlie pri dlhodobom potápaní a šnorchlovaní.

Zároveň má prúžok tesniacu funkciu, ktorá zabraňuje pretečeniu vody do okuliarov. Zapínanie je zakomponované do štruktúry rámu a úprava mikrometrická remienka, či vyrovnávanie tlaku je rýchle a ľahké. A to aj pri potápaní s hrubými neoprénovými rukavicami. Cressi Piuma špičková potápačská maska

  • jednošošovková maska pre mužov a ženy s guľatšou tváru
  • malý vnútorný objem, jedinečné zauhlenie šošovky
  • lícnica z mimoriadne čistého, priehľadného silikónového kaučuku
  • silikónový kaučuk výborne odoláva starnutiu a zažltnutiu
  • nezanecháva na tvári stopy, nízka tendencia zahmlievania
  • rozdelený pásik, pre lepšie pohodlie a fixáciu
  • skvelá maska na šnorchlovanie a potápanie
  • dopredaj posledných kusov

Naše hodnotenie: Piuma Crystal je vhodná pre mužov a ženy s oválnejším typom tváre. Vďaka širokému zornému polu, mimoriadne kvalitnému kryštálovo čistému kaučuku a nízkemu objemu zaraďuje medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie masky.

plutvy-cressi

Tip: Pozrite si špičkovú potápačskú masku Piuma vo veľkom rozlíšení.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
3x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.