PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Freedivingový neoprén Agama Pearl

 
 • 1 z 4
 
Dvojdielny neoprénový oblek určený na hĺbkové potápanie, freediving a spearfishing.
Dostupnosť Zvoľte variant 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní
Variant
Môžeme doručiť do
6.6.24 6.6.24 6.6.24 6.6.24
Cena 286,92 € bez DPH
344,30 €    
Značka Agama
Kategória Neoprény
 
Agama Pearl je dvojdielny, neoprénový oblek určený pre hĺbkové potápanie, freediving a spearfishing. Oblek Pearl je vyrobený z 5mm stretchového Open-Cell neoprénu (z vonkajšej strany je potiahnutý nylónovou tkaninou, vnútorná časť je bez úpravy). Vďaka svojej hrúbke má perfektné termoizolačné schopnosti, ktorá však nebráni flexibilnému pohybu vo vode. Súčasťou vrchného dielu je samozrejme kukla. Oblasť kolien, holene a lakťov je spevnená proti oderu, vďaka čomu je neoprén odolnejši a trvácnejší. Zapínanie je na suchý zips pre maximálny komfort. 
 
Agama Pearl v skratke:
 • 5 mm dvojdielny neoprénový oblek
 • určený na hĺbkové potápanie, freediving a spearfishing
 • kolená, holene a lakte sú spevnené pre väčšiu odolnosť a ochranu proti oderu 
 • zapínanie na suchý zips pre maximálne pohodlie
 • kukla súčasťou vrchného dielu
 • výborné termoizolačné vlastnosti
 • pohodlné obliekanie a vyzliekanie

Tabuľka veľkosti: (veľkosti sú uvedené v normálnom/roztiahnutom stave)tabuľka veľkosti, rozmery freedivingového obleku agama pearl - plutvy.sk

pearl
 

Podobné produkty

 • cressi apnea neopren freedivingovy oblek Akcia 457/XXL
  Neoprén Cressi Apnea
  15 dní
  Cressi Apnea je flexibilný dvojdielny neoprénový oblek pre freediving a spearfishing.

  266,20 €
Kritérium (?) Dvojdielny
Aplikácie (?) S kuklou
Farba (?) Čierna
Produkt (?) Neoprény

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

História firmy Agama siaha do roku 1991 kedy sme sa prvý raz mohli stretnúť s ich výrobkami. Je najväčším výrobcom neoprénových a membránových oblekov v ČR a SR.

Agama Zlín český výrobcaČinnosťou firmy Agama je výroba neoprénových oblekov pre profesionálne a rekreačné potápanie, pre windsurfing, rafting, kiteboarding, rybolov a podobné vodné športy. Taktiež  je výrobcom profesionálnych suchých neoprénových a trilaminátových oblekov pre pracovné potápanie, pre vodné záchranné služby, hasičov, armádu, políciu, ktoré okrem iného podliehajú certifikácii. Potápačské príslušenstvo značky Agama je prepracované a kvalitné, no napriek tomu ich ceny sú dostupné pre každého.

Agama vyniká svojimi kvalitnými výrobkami a vybavením pre vodákov a profesionálnych potápačov, ktorí potrebujú tú najlepšiu potápačskú techniku. Firma Agama ponúka široký sortiment pre každého,či už je to profesionál alebo rekreant. Technické skúsenosti a odhodlanie k inováciám, umožnili spoločnosti Agama udržať si výborné postavenie v potápačskom odvetví už niekoľko rokov.