PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecká čiapka Speedo Pace

 
  • 1 z 4
 

Polyuteránová plavecká čiapka s vnútornou nylónovou vrstvou.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Variant
Cena 12 € bez DPH
14,40 €    
Značka Speedo
Kategória Plavecké čiapky
 

Plavecká čiapka Speedo Pace cap s vrchnou polyuretánovou vrstvou s spodnou nylónovou. Táto kombinácia sa ľahko oblieka, je vodeodolná, neťahá vlasy a je veľmi pohodlná aj pri dlhšom plávaní. Vhodná pre dospelých, alebo deti s dlhými vlasmi.

  • univerzálna veľkosť
  • pre obvod hlavy 49-59 cm
  • v plastovom obale

Podobné produkty

Farba (?) Čierna, Ružová, Oranžová, Červená, Strieborná
Materiál (?) Kombinovaný
Typ (?) Pace

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.