PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecká maska Speedo Rift

 

Plavecká maska s veľkými šošovkami vhodná pre letné plávanie na jazerách a prírodných kúpaliskách.

 

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
25.4.24
Cena 28,08 € bez DPH
33,70 €    
Značka Speedo
Kategória Plavecké okuliare
 

Plavecká maska Speedo Rift má veľké šošovky, ktoré ponúkajú široké zorné pole a jemnú silikónovú sukňu, ktorá výborne tesní a netlačí ani pri dlhšom plávaní. Polykarbonátové šošovky sú vyrobené s ochranou proti UV žiareniu a zahmlievaniu. Bočné spony sa jednoducho a rýchlo nastavujú aj jednou rukou. Vhodné na pravidelné plavecké a triatlonové tréningy pre mužov i ženy. Verzia s dýmovými sklami je ideálna na letné plávanie na otvorených vodách.

Maska SPEEDO RIFT v skratke:

  • moderná plavecká maska druhej generácie
  • kvalitné šošovky z polykarbonátu, lícnica z mäkkého silikónu
  • vytvarovaná sukňa výborne sadne na rôzne typy tváre
  • určené na plávanie v krytých bazénoch i otvorených vodách
  • UV ochrana, vrstva proti zahmlievaniu

Hybridná maska Speedo Rift je vytvorená technológiou Speedo Biofuse pre maximálnu viditeľnosť a pohodlie. Mäkké tesnenie skvele sadne na rôzne typy tvári, výborne prekryje i výraznejšie tvárové črty, vrásky, alebo materské znamienko, ktoré môžu byť pri klasických plaveckých okuliaroch problémom.

Podobné produkty

Level (?) Rekreačné
Použitie (?) Indoor, Outdoor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
5x
4
3x
3
2x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.